jak urządzić garderobę w sypialni

Nie wszyscy mają to szczęście, że mogą pozwolić sobie na oddzielną garderobę. Czasami trzeba urządzić ją w innym pomieszczeniu. Więc jeśli zastanawiasz się, jak urządzić garderobę w sypialni, ten artykuł jest właśnie dla ciebie. Zebrałam kilka inspiracji, które z powodzeniem mogą posłużyć Ci jaką bazę do Twojego projektu garderoby.

Kup idealne meble 

Jak każda kobieta z pewnością marzysz o garderobie z prawdziwego zdarzenia. Jeśli jesteś na etapie wyboru mebli do sypialni to masz bardzo dużo szczęścia, możesz wybrać idealną szafę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Możesz też zlecić jej wykonanie fachowcom, jeśli posiadasz niestandardowe wymiary sypialni lub chcesz aby Twoja szafa była wykonana według Twojego projektu. 

Możesz zdecydować się również na bardziej radykalne rozwiązanie i zamiast tradycyjnej szafy wybrać stojak na ubrania. Takie rozwiązanie jest nie tylko praktyczne, masz przecież wgląd w stan swojej garderoby, wszystko masz na widoku, ale również bardzo designerskie, stojak nadaje wnętrzu oryginalnego looku.Wykorzystaj swoje meble

Jeśli nie masz możliwości  zakupu nowych mebli, to wcale nie oznacza, że jesteś na pozycji straconej wykorzystać już te meble, które posiadasz. Zrób generalne porządki w swojej szafie. Może okazać się, że trzymasz w niej rzeczy, w których już od dawna nie chodzisz, bo mają niewłaściwy rozmiar, są zbyt zniszczone, albo zwyczajnie niemodne. Może być też tak, że Twoja szafa przestała pełnić planowaną funkcję i stała się mała namiastką graciarni, gdzie upychasz wszystkie nie potrzebne rzeczy, nie konieczne te, które mają związek z ubraniami i garderobą. Uporządkuj swoje wnętrze, a sama zobaczysz ile masz wolnego miejsca, które na nowo możesz zorganizować. Na rynku możesz kupić dowolne organizery do szafy, zarówno na buty czy paski. Podobnie jest ze stojakami na biżuterię, wybór jest naprawdę ogromny.

Zainwestuj w stojak na ubrania

Jeśli mimo generalnych porządków, w Twojej szafie i tak brakuję miejsca, możesz pokusić się dodatkowo o zakup stojaka na ubrania. Koszt takiej inwestycji jest nie wielki, w granicach 80 - 120 zł, w zależności od wymiarów i masywności wieszaka. Można taki wieszak zrobić również samemu. Nie wiele wkładu, a naprawdę można sobie bardzo usprawnić życie. Stojak sam w sobie stanowi również świetną ozdobę do sypialni.Oczywiście to jak urządzisz swoją garderobę w sypialni dużo zależy od Ciebie, ale musisz przyznać, ze jest to możliwe do wykonania. Wystarczy tylko chcieć.