tapeta motywacyjna do pobrania

Włączasz komputer i pierwsze co widzisz to tapeta na jego pulpicie. Nic więc dziwnego, że szukasz tapety motywacyjnej, która doda Ci trochę otuchy i pozytywnej energii. Obrazki z cytatami czy sentencjami zmotywują, zwrócą ponownie Twoją uwagę na to, co jest tak naprawdę ważne. Przypomną, że życie to nie tylko rutyna i monotonia dnia codziennego, ale również pasja i radość, którą należy odkryć. Dzisiaj zbiór takich darmowych tapet motywacyjnych na pulpit do pobrania. 

Tapeta motywacyjna po co? 

W życiu bardzo ważne jest nastawienie, jednak bardzo często mimo najlepszych chęci z czasem towarzyszy nam zniechęcenie. W naszej głowie pojawiają się negatywne myśli. Nie dam rady. Nie uda mi się. Nic nie osiągnę. To bez sensu. Inni mogą, ja nie. Znasz to? No pewnie, że znasz. Wielokrotnie bombardowałeś siebie podobnymi stwierdzeniami. Doskonale wiesz, że jeśli pozwolisz, aby te słowa przeważyły, Twój zapał do pracy osłabnie lub – co gorsza – przestanie istnieć. Musisz więc zmienić słowa, które do siebie mówisz. 

Cytaty motywacyjne są krótkimi sentencjami, które dodadzą Ci energii. To taka bomba, która wyrzuci z Twojej głowy negatywne stwierdzenia. Gdy rano włączysz komputer na pulpicie przeczytać zdanie, które pomoże Ci lepiej pracować, rozpocząć dzień. Po to właśnie są tapety, aby motywować, pobudzać do działania. Być zbiornikiem pozytywnego myślenia. Czasami jest też tak, że brakuje nam pewności siebie, wiary w nasze możliwości. Po części nie musi być to naszą winą, może po prostu obok siebie nie mamy kogoś, kto by dodawał nam otuchy. Wbrew pozorom to my jesteśmy to najważniejszą, a zarazem jedyną osobą, która może przywrócić wiarę we własne możliwości, więc do dzieła. 

Tapeta motywacyjna z motywem roślinnym 

Tradycyjna forma tapety na pulpit z motywem roślinnym jest bezpiecznym rozwiązaniem dla osób, które cenią przewidywalne wzornictwo. Zielone barwy działają kojąco, napełniając jednocześnie optymizmem i spokojem. Lawendowe pole sprawia, że chce się uciec od szarej rzeczywistości w ten piękny, kolorowy świat. Osobiście bardzo lubię kwiaty i ten rodzaj tapet odpowiada mi najbardziej. 

Tapeta motywacyjna z motywem chmur 

Niebo każdemu kojarzy się z pewną błogością. To tam patrzymy z pewną tęsknotą za prostym i szczęśliwym życiem. Bardzo często jest też bliżej niż nam się wydaje. Nie mogło więc zabraknąć motywu chmur, nieba w darmowych tapetach na pulpit. Możecie je pobrać, klikając prawym przyciskiem myszy na obrazek.


Tapeta motywacyjna z motywami graficznymi 

Kolejną propozycją są tapety z motywami graficznymi. Ich wygląd odbiega od standardowych trendów. Dzięki temu takie tapety są bardzo oryginalne. Wyróżniają się prostotą i pewnym bajkowym charakterem. Zawierają w sobie tyle energetycznego koloru, że dostarczają solidną dawkę optymizmu. Inspirujące sentencję pozwalają wzmocnić swoją wiarę w siebie, przecież nie zawsze możemy słyszeć, że jesteśmy piękne, a bycie sobą wystarczy, aby osiągnąć wszystko. 
Prawda, że wszystkie tapety są piękne? Ja już wybrałam swoją. A Ty już wiesz, jaka tapeta motywacyjna zagości na Twoim pulpicie?