Aranżacja jest prawdziwą przyjemnością, możemy dowolnie kreować styl naszego wnętrza. Bardzo często szukamy rozwiązań, które sprawią, że nasze pomieszczenie będzie wyjątkowe i oryginalne. Nie możemy przy tym zapomnieć o fototapetach. Dają one nieskończenie wiele możliwości wykończenia pokoju w niebanalny, a zarazem zaskakujący sposób. Poniżej przykłady najciekawszych fototapet do salonu, których wydruk możemy zamówić na tapety4u.pl.


Salon jest miejscem reprezentatywnym, to tutaj zapraszam naszych gości, wypoczywamy po długim i męczącym dniu. Jest to jedno z najważniejszych pomieszczeń każdego domu. Nic więc dziwnego, że chcemy, aby wyglądało ładnie. Świetnie sprawdzą się w tym przypadku fototapety z motywami architektonicznymi. Podkreślą one niezwykłość pomieszczenia i ożywią je, nadając inny charakter. 

Fototapety mosty 


Symbolika mostu jest bardzo głęboka. Wybierając fototapetę z motywem mostu, możemy być pewni, że uzyskamy nie tylko ładny widok, ale również pewien symbol. Most jest niejako łącznikiem między dwoma światami, przestrzeniami. Możemy też się pokusić o stwierdzenie, że łączy uczucia, poglądy czy stosunki międzyludzkie, które uległy rozerwaniu. Fototapety mosty przypominają jak ważne są drobne czynności, działania, które budują wzajemne przywiązanie. Niekończący się most, zatopiony w blasku zachodzącego słońca optycznie powiększa salon, nadając mu przestrzennego wymiaru. 


Jednym z najbardziej popularnych mostów jest most London Bridge. Fototapeta z tym motywem przedstawia wspaniałe miasto i architekturę Londynu. Możemy również wybrać fototapety z mostami czarno-białymi lub kolorowymi. Na uwagę zasługuję również niezwykły Golden Gate, który znajduje się w San Francisco w Stanach Zjednoczonych. Dzięki łagodnie zakrzywionym liniom i charakterystycznemu pomarańczowemu odcieniowi most Golden Gate jest rozpoznawalny na całym świecie. Możemy też wybrać most w stylu gotyckim Karola w Pradze, ale z całą pewnością zyskamy efekt, który zapiera dech w piersiach. 

Fototapety góry 


Góry od zawsze były najbardziej malowniczym miejscem na ziemi. To tutaj styka się niebo z gołymi, skalnymi szczytami oprószonymi miejscami śniegiem. Wybór tapet w tej tematyce jest ogromy. Możemy wybrać widoki wzniosłych gór Mount Everest czy orientalnych Mount Fuji. Góry również przepełnione są głęboką symboliką. Szczyt góry oznacza zwycięstwo, pokonanie wszelkich przeciwności. Przypomina nam również o wysiłku, jaki nieraz trzeba włożyć, aby pokonać trudności. Fototapety góry będą uniwersalnym wyborem, który na pewno się sprawdzi. 

Fototapety Paryż 


Jeśli zależy nam na salonie, nawiązującym do stylu romantycznego, dobrze wybrać tapetę z motywem Paryża. Paryż od wieków uznawany jest za miasto i symbol zakochanych. Dużą rolę odgrywa w tym wieża Eiffela, która jest jednym z najbardziej rozpoznawanych obiektów architektonicznych na całym świecie. Jej ażurowa konstrukcja zapiera dech w piersiach. Czarujące fototapety Paryż idealnie sprawdzą się podczas upiększania sypialni małżonków. Wybór panoramy jest naprawdę ogromy i każda, nawet najbardziej wymagająca osoba, znajdzie coś dla siebie. 

W tapety4u.pl oferowane są wydruki, które wykonywane są w kilku różnych technologiach: pigmentowej, ekosolwentowej i lateksowej. Można zamówić wybrane zdjęcia z wielomilionowej bazy zdjęć lub zamówić z własnego zdjęcia. Możemy być pewni, że nasz salon nie będzie wyglądał nudno.