Urządzanie strefy relaksu i wypoczynku nie jest możliwe bez odpowiednich mebli — dobrego stolika kawowego i wygodnej kanapy. I nie jest istotne czy organizujemy spotkanie towarzyskie przy filiżance aromatycznej kawy, herbaty czy delektujemy się nimi samotnie po ciężkim dniu pracy, stolik będzie odgrywał ogromną rolę, którą nie można bagatelizować. Jaki więc powinien być idealny stolik kawowy? Co warto wziąć pod uwagę przy jego wyborze? Poniżej przegląd ciekawych modeli stolików pochodzących ze sklepu Edinos.pl


Idealny stoli kawowy 

Stolik kawowy to jeden z istotnych mebli w salonie. O ile możemy zrezygnować z obszernej meblościanki czy innych mebli, bez stolika salon będzie wyglądał pusto i niekompletnie. Jest on więc niezbędny, a odpowiednio dobrany może całkowicie odmienić wnętrze i nadać mu określonego charakteru. Jeśli zależy nam na stworzeniu nowoczesnej przestrzeni, musimy pamiętać o zachowaniu kilku fundamentalnych zasad. Nowoczesność wiąże się z minimalistycznymi trendami czy modernistycznych podejściem, gdzie przepych ustępuje miejsca prostocie i harmonii. Podobnie będzie ze stolikiem kawowym. Może pełnić funkcję użytkową, gdzie obok filiżanki z kawą położymy pilota do telewizora, książkę czy miseczkę z przekąskami. Ma on być również wyrazem nie tylko naszych potrzeb, ale również designerskiego smaku. 

Kwadratowy stolik kawowy 

Na rynku możemy kupić ławy do salonu o różnych kształtach – okrągłym, kwadratowym czy podłużnych. Najpopularniejszy wciąż jest stolik z kwadratowym blatem. Geometryczny kształt to wyraz wygody użytkowania i uniwersalnego wyglądu. Świetnie sprawdzi się zarówno w większych, jak i małych salonach, gdzie liczy się praktyczność i komfort. 

Wybierając idealny stolik kawowy nie możemy zapomnieć o jakości wykonania. Warto wybierać te meble, które gwarantują trwałość oraz odporność na zarysowania. Hartowane szkło, laminowane płyty meblowe czy chromowana stal nierdzewna to must have, jeśli chodzi o dobre surowce meblowe. Cena nigdy nie powinna być głównym kryterium wyboru. Zaniżona cena bardzo często idzie w parze z niską jakością. Stolik kawowy wybieramy na lata, warto więc zainwestować i wybrać mądrze. 

Poniżej kwadratowy stolik kawowy w różnym wydaniu, wszystkie modele są dostępne na stronie: https://www.edinos.pl/lawy-kwadratowe. Każdy model wyróżnia się pomysłowością. Może o tym świadczyć niespotkany design. Wbudowane półki, podwójne blaty czy efektowne podstawy, sprawiają, że obok takiego mebla nie da się przejść obojętnie. Sprawdźcie sami i wybierzcie waszym zdaniem najlepszy. 

Mam też dla was kod rabatowy do sklepu Edinos, wystarczy że wpiszecie 73ccaedia a kwota waszego zamówienia zostanie pomniejszona o 15 zł. Spieszcie się, kod jest ważny tylko dla pierwszych 20 osób.
stolik kawowy
Ława Livia

Kwadratowy stolik Telma
Ława Nesta Dąb San Remo
Ława Vista
skandynawski stolik kawowy
Stolik kawowy Ivens

ława szklana
Stolik kawowy Alvira