Narodziny dziecka to dla młodych rodziców najważniejsze wydarzenie w życiu. Ich świat obraca się o 180 stopni i tak naprawdę nigdy nie wróci już do normy, wszak rodzicielstwo zmienia wszystko. Jednak jest to także piękny czas, pełen nigdy niekończącej się miłości. Zatem jeżeli wybieracie się do młodych rodziców i chcecie im podarować jakiś upominek, ale nie macie zupełnie pojęcia co, to przygotowaliśmy dla was krótkie zestawienie. Już teraz zdradzimy Wam naszą pierwszą propozycję, a mianowicie ramkę na zdjęcie dziecka. 

Top 1: Ramki na zdjęcia dzieci – najlepszy pomysł na prezent

Zaraz po narodzinach dziecko staje się oczkiem w głowie rodziców. Mogą oni opowiadać o każdym jego uśmiechu godzinami. Większość z nich uwielbia też robić maleństwu zdjęcia i to codziennie chcąc zachować te magiczne chwile. Dlatego nasza pierwsza propozycja prezentu pozwoli im na to. Otóż doskonałym wyborem są ramki na zdjęcia dzieci. Stanowią one świetną oprawę fotografii, jak i są ozdobą samą w sobie. Tutaj można zdecydować się na modele drewniane, które są ponadczasowe. Łączą one w sobie elegancję i jednocześnie świetnie pasują zarówno do wnętrz urządzonych w klasycznym stylu, jak i np. skandynawskim. Dobrym wyborem jest też komplet ramek, gdzie można umieścić zdjęcia całej rodziny. Ładne ramki dla dzieci to prezent niedrogi, a na pewno spodoba się wszystkim młodym rodzicom. 


Top 2: Coś praktycznego

Nasza druga propozycja poniekąd bardziej adresowana jest do dziecka, choć i rodzice będą mieli z niej korzyści. Mowa tutaj o słynnym Misiu Szumisiu. Ta zabawka jest wprost niezastąpiona w usypianiu dziecka. Emituje różne rodzaje szumu, które pozwalają maluszkowi zasnąć, a zmęczonym rodzicom choć na chwilę się zdrzemnąć. Warto tutaj zwrócić uwagę na rodzaj szumu, do wyboru jest szum biały, różowy, szum fal morskich, padającego deszczu, szum wód płodowych z bijącym sercem. Ponadto Miś Szumiś posiada czujnik snu, który wycisza przechodzi w tryb czuwania, a ponownie się uruchamia, gdy dziecko zaczyna płakać. Zatem to prezent „na 102”. 

Top 3: Coś śmiesznego i sentymentalnego

Jaki powinien być prezent idealny? Otóż powinien cieszyć osobę obdarowaną, a jednocześnie być odrobinę praktyczny i funkcjonalny, a także nonszalancki. Zatem, czy takowe prezenty dla młodych rodziców istnieją? Otóż tak, to koszulki z zabawnym nadrukiem, czy printem dla rodziców i dziecka. Taki upominek na pewno wywoła uśmiech na twarzy rodziców. Cała rodzina może wybrać się na spacer w podobnych koszulkach i zwyczajnie miło spędzić czas. 

Top 4: Coś dla związku

Należy pamiętać, że zostając rodzicami absolutnie nie możecie zrezygnować z siebie i waszego związku. Wszak szczęśliwi rodzice to też szczęśliwe dziecko. Oczywiście, że maluszek jest najważniejszy, ale to nie oznacza, że nie należy znaleźć choć chwili dla siebie. Oczywiście będąc całkowicie szczerym nieraz bywa to trudne, ale zmęczenie też robi swoje. Dlatego należy wygospodarować choć trochę czasu dla siebie. Jeżeli Twoi znajomi są też zaabsorbowani opieką nad maleństwem, że odnosisz wrażenie, że funkcjonują już jak zombie to podaruj im chwilę wolnego czasu, czyli czasu tylko dla ich związku. Możesz wykupić im bilety do kina, czy teatru, a Ty w tym czasie zajmiesz się ich największym skarbem. Jeżeli są zbyt zmęczeni żeby wychodzić, to oczywiście podaruj im czas dla siebie, a zasadniczo czas, w którym mogą odrobinę odespać, a Ty w tym czasie wcielisz się w rolę troskliwej niani. 

Top 5: Coś na zawsze

Teraz przejdziemy do naszej ostatniej propozycji. Choć nie jest ona nad wyraz odkrywcza to na pewno spodoba się młodym rodzicom. Otóż możesz podarować im voucher na sesję noworodkową, bądź też rodzinną. Otóż taki prezent pozwoli im zachować magiczne chwile, szczególnie, że dzieci tak szybko rosną i już niedługo z uroczych bobasków staną się krnąbrnymi nastolatkami. Zatem warto zatrzymać te chwile na dłużej, a na zdjęciach na zawsze.  
 
Warto też pomyśleć o gadżecie, który ułatwi rozstania z dzieckiem. Feel Bear to nowoczesna przytulanka z głosem rodziców. Dzięki zabawce łatwiej dziecku będzie przetrwać pierwsze dni w przedszkolu czy zostanie pod opieką dziadków. Miś wykonany jest z użyciem wysokiej jakości materiałów, jest przyjazny dziecku. Urządzenie posiada regulację głośności oraz sensor ruchu, który pozwala na automatyczne odtwarzanie. To świetny pomysł na prezent, który zostanie z dzieckiem na dłużej. Sprawdź na https://prezentmarzen.com/feel-bear-interaktywny-mis-z-twoim-glosem/.

Odwiedzając młodych rodziców warto podarować im drobny upominek. Warto skorzystać z naszego zestawienia, gdzie znajdziecie prezenty, które na pewno im spodobają się. Zatem zamiast kosza kwiatów, czy łakoci zdecydowanie lepiej postawić na coś np. sentymentalnego, a może i przydatnego, co pozwoli im odrobinę odpocząć, bo choć rodzicielstwo jest piękne, to jest też bardzo trudne.