Zakup wysokiej jakości porcelany to poważna inwestycja, wiążąca się ze sporym wydatkiem, sięgający nawet kilkaset złotych za pełen serwis. Nic więc dziwnego, że szukamy opinii czy informacji na temat danej marki. Chcemy wybrać właściwie, aby móc cieszyć się zastawą na długie lata. Jedną z rodzimych marek jest Porcelana Lubiana. Sprawdźmy, czy warto ją kupić. 
 

Wysoka jakość

Wybierając porcelanę dobrze przyjąć określone kryteria. Produkty, które charakteryzują się wysoką jakością i dbałością o wykonanie, powinny być naszym priorytetem. Zakup to decyzja na lata, zwłaszcza że porcelana będzie nam towarzyszyć w najważniejszych etapach naszego życia. To ona udekoruje stół, nadając mu odświętnego charakteru podczas wigilii, świąt wielkiej nocy, urodzin czy imienin.

Porcelana Lubiana posiada ponad 50-lenią tradycję. Odznacza się wysoką jakością wykonania. Naczynia posiadają wzmacniane krawędzie, co wpływa na ich trwałość. Dodatkowo zostały pokryte grubszą warstwą szkliwa. Możemy być więc pewni, że wysoki połysk utrzyma się na długie lata.Ponadczasowy kształt i wzornictwo

Sama jakość to jednak nie wszystko. Nie bez znaczenia jest wzornictwo oraz kształt. Wymagania użytkowników się zmieniają. Od porcelany oczekuje się eleganckiego, a zarazem odświętnego wyglądu. Marka Lubiana oferuje minimalistyczne kolekcje, które będą na czasie mimo upływu czasu. Porcelana Lubiana Classic idealnie wpisuje się we współczesne trendy. Posiada prostą formę i niebanalny, kwadratowy kształt. Tradycjonaliści również znajdą coś dla siebie. To dla nich została stworzona kolekcja Lubiana Daisy. Okrągłe kształty zostały wzbogacone delikatnymi, pasiastymi dekorami. Na szczególną uwagę zasługuje również kolekcja Daisy BLUE. Serwis jest ręcznie zdobiony motywem roślinnym.Wygoda użytkowania

Naczynia porcelanowe to nie tylko ozdoba. Kupuje się je po to, bo pełnią przede wszystkim funkcję użytkową, ważne jest więc to, żeby ich użytkowanie nie sprawiało kłopotu. Najczęściej pojawiają się pytania o możliwość mycia w zmywarce porcelany czy podgrzewanie potraw w kuchence mikrofalowej. To w głównej mierze decyduje o komforcie. Wart więc wybrać taką, która na to pozwala. Porcelanę Lubiana bez problemu możemy myć w zmywarce. Możliwe jest jej używanie w kuchence mikrofalowej. To kolejny atut tej marki.

Porcelana Lubiana jest ceniona od bardzo wielu lat. Posiada pozytywne opinie użytkowników. To wysoka jakość, trwałość oraz komfort korzystania. Warto ją wybrać, jeśli zależy nam na połączeniu uniwersalności z nowoczesnością.