Osoby, które szukają inspiracji do udekorowania mieszkania, a jednocześnie nie chcą ponosić wysokich kosztów, mogą skorzystać z ciekawej formy jaką są naklejki na ścianę. Jest to także świetna opcja dla tych, którym znudziły się gładkie i jednolite ściany, jednak nie mają czasu na wykonywanie skomplikowanych czynności w związku z tym. Zamontowanie naklejek zajmuje niewiele czasu i jest banalnie proste, dlatego bez problemu poradzi sobie z nim każda osoba. Co więcej, są dostępne w różnych rozmiarach, dlatego z łatwością dopasujemy ich wielkość do powierzchni jaką dysponujemy. 
 

Wymarzona dekoracja dziecięcego pokoju

Naklejki na ścianę dla dzieci pozwolą stworzyć niesamowitą atmosferę w pokoju malucha, przenosząc go do świata marzeń i wpływając na pobudzenie wyobraźni. Mnogość motywów sprawia, iż bez problemu znajdziemy wzór, która będzie najbardziej odpowiadał zainteresowaniom pociechy. Bardzo popularne są zwierzątka, kwiaty, gwiazdki oraz serduszka. Naklejki często prezentują postaci doskonale znane z bajek lub kreskówek.

Naklejki na ścianę dla dzieci mogą mieć także edukacyjny charakter. Dobrym rozwiązaniem będzie np. mapa świata przedstawiająca różne gatunki zwierząt żyjące w danym regionie czy widok kosmosu oraz poszczególnych planet składających się na nasz układ słoneczny. Tego typu dodatki sprawią, iż dziecko będzie chętniej spędzać czas w swoim pokoju, a co więcej, przyczynią się do wytworzenia pozytywnej atmosfery w pomieszczeniu. Naklejki można z powodzeniem zawiesić np. nad biurkiem, łóżkiem lub na całej wolnej ścianie.


Gabinet inny niż wszystkie

Szukając pomysłów na udekorowanie domowego gabinetu, również możemy sięgnąć po naklejki. Jednym z najpopularniejszych motywów, zwłaszcza wśród panów, są samochody. Powierzchnia ozdobiona wizerunkiem wymarzonego pojazdu będzie nie tylko atrakcyjnie się prezentować, ale może też stanowić motywację do pracy. Naklejki na ścianę samochody bardzo często są wykonane w stylu retro, jednak bez problemu znajdziemy wersje w nowoczesnym wydaniu.

W zależności od naszych preferencji, możemy wybierać spośród futurystycznych wersji, o nieco artystycznym charakterze, a także animowanych. Jest to świetny element dekoracyjny, który spodoba się każdemu miłośnikowi motoryzacji. Naklejki na ścianę samochody mogą być z powodzeniem przyklejone również w innych pomieszczeniach.

Oryginalna dekoracja salonu

Jedną z najciekawszych dekoracji są naklejki na ścianę 3D, które skutecznie oszukują ludzkie oko, sprawiając iż przedstawiony na nich obraz zdaje się istnieć w rzeczywistości w danym pomieszczeniu. Umieszczając je w salonie, możemy liczyć na zaciekawienie gości oraz optyczne powiększenie przestrzeni.

Naklejki na ścianę 3D bardzo często przedstawiają geometryczne wzory oraz abstrakcyjne motywy. Z tego względu świetnie sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w różnym stylu, niezależnie od ich rozmiaru. Najlepiej przykleić je na ścianę w jasnym jednolitym kolorze.

Wyjątkowy klimat w sypialni

Chcąc wprowadzić w sypialni klimat relaksu i harmonii, również należy zwrócić uwagę na dekoracje jakie znajdują się w pomieszczeniu. Naklejki na ścianę motyle to świetna opcja dla osób, które lubią mieć kontakt z naturą i odprężają się w jej otoczeniu. Tego typu dekoracje mogą przedstawiać nie tylko pojedyncze owady, ale też większą grupę, np. na tle łąki. Dostępne są zarówno w realistycznym wydaniu, uchwycone na łonie natury, jak i w wersji artystycznej. Naklejki na ścianę motyle doskonale sprawdzą się także w łazience.