obraz na płótnie z własnego zdjęcia
Obraz na płótnie to doskonały sposób na niebanalną aranżację każdego wnętrza, czy to salonu, przedpokoju czy sypialni. Ożywi każde pomieszczenie, nadając mu określonego charakteru. Sprawdzi się również idealnie jako prezent dla ukochanej osoby. Co najważniejsze mamy możliwość wydrukowania dowolnej grafiki, również z naszych prywatnych zbiorów tworząc obraz na płótnie z własnego zdjęcia. Możliwości są nieograniczone, sprawdźcie sami!

Obraz na płótnie pełen emocji 

Obrazów w sklepach jest tysiące. Możemy kupić te ukazujące krajobrazy, zwierzęta, martwą naturę czy kwiaty. Zazwyczaj nie wiążą się one jednak z żadnymi emocjami, wspomnieniami, są dla nas całkowicie neutralne, bo nie wywołują żadnych uczyć. Choć zdarza się i tak, że gdy widok jest bardzo piękny, ktoś się może zachwycić czy wzruszyć. Nie zmienia to jednak faktu, że zwykłe obrazy nie mają charakteru osobistego. 

Obraz na płótnie z własnego zdjęcia możesz zamówić w galeriadruku.com.pl Przejdź do z kreatora i zaprojektuj własny fotoobraz

Z obrazami na płótnie z własnego zdjęcia jest inaczej. Jeśli posłużymy się zdjęciem z prywatnej kolekcji, będą one częścią naszego życia. Ile razy spojrzymy na obraz, zabierze on nas do tamtych chwili czy wydarzeń. O wyjątkowości tego obrazu stanowi indywidualny charakter – jesteśmy nie tylko bohaterami na foto-obrazie, ale w niektórych przypadkach także jego autorami. Gdy obraz przedstawia wizerunek osoby, którą kochamy, nawet gdy jej nie ma obok, czujemy się tak jak by była przy nas i nas kochała. 

Personalizowane obrazy utrwalają to, co najcenniejsze. W codziennym życiu dzięki ogólnodostępnym aparatom robimy kilkaset czy kilka tysięcy fotografii. Większość ląduje gdzieś zapomniana w pamięci komputera czy laptopa. Tym bardziej wydruk obrazu na płótnie z własnego zdjęcia jest czymś wyjątkowym. Umożliwia stworzenie trwałych, wysokojakościowych fotoobrazów, które pełnią funkcję wizualnego zapisu wyjątkowego i najcenniejszego wydarzenia z naszego życia.

Przejdź do kreatora i zaprojektuj własny fotoobraz

 

Obraz na płótnie z własnego zdjęcia – inspiracje 

Obrazy ślubne na płótnie 

Jaką grafikę możemy użyć, aby wydrukować obraz na płótnie z własnego zdjęcia? Tutaj nie ma reguły. Dużą popularnością cieszą się zdjęcia ślubne. Za czasów naszych babć i dziadków portret ślubny był obowiązkowym elementem w każdym domu. Wieszano go nad łóżkiem nowożeńców czy w pokoju gościnnym, który stanowił centrum aktywności całej rodziny. Wykonanie fotografii czy obrazu było nie lada wyzwaniem. Czas oczekiwania był bardzo długi. Dziś czasy się zmieniły. Współczesna technologia i dostępne techniki druku pozwalają na szybsze i wygodniejsze tworzenie obrazów. Fotografie wykonane podczas ceremonii w kościele czy sesji w plenerze są niezwykłą pamiątką dla młodej pary, obraz na płótnie stanowi idealną okazję, aby je pięknie wykorzystać i wyeksponować w atrakcyjnej formie.

obraz z własnego zdjęcia

Obrazy dzieci na płótnie 

Dzieci tak szybko rosną, nic więc w tym dziwnego, że rodzice starają się uchwycić każdą chwilę. Fotografia pozwala udokumentować rozwój dziecka w poszczególnych etapach jego życia, co stanowi wspaniałą pamiątkę na lata. Zdjęcia dziecka na płótnie to oryginalna dekoracja pokoju dziecka. W zaledwie kilka minut możemy stworzyć ciekawą ozdobę. W rodzinnym domu nie może przecież zabraknąć zdjęć dzieci, które są przecież owocem wspólnego życia małżonków. Obraz na płótnie z własnego zdjęcia dzieci to również wspaniały pomysł na prezent dla dziadków z okazji Dnia Babci i Dziadka. Do tego celu możemy wykorzystać zdjęcia z sesji niemowlęcych / noworodkowych, a nawet ciążowych, kiedy to dzidziuś był jeszcze w brzuszku mamy. 

Obrazy z wakacji na płótnie 

Obraz na płótnie stanowi niezapomnianą pamiątkę z wakacji. Docenią to szczególnie ci, którzy uwielbiają podróżować i każdą swoją przygodę uwieczniać w kadrach fotograficznych. Obrazy pozwalają na stworzenie oryginalnej galerii wspomnień z wakacji na ścianie mieszkania. Wystarczy, że wybierzemy odpowiedni format. Nic nie szkodzi też na przeszkodzie, aby bawić się wielkością obrazów. Dzięki temu mogą powstać całe kolarze, przedstawiające najbardziej ekscytujące momenty z podróży. Sami widzicie, że obrazy na płótnie z własnego zdjęcia sprawdzą się w każdej sytuacji. Nie ma znaczenia, czy wnętrze mieszkania zostało urządzone w stylu skandynawskim, industrialnym, rustykalnym a może glamour. Fotografie dają nieskończenie wiele możliwości. Obrazy mogą stanowić efektowną ozdobę dowolnego pomieszczenia w mieszkaniu – salonu, kuchni czy pokoju dziecka. To bardzo uniwersalny dodatek. 

* Artykuł sponsorowany