pojemnik na biżuterię wkłąd do szuflady

Przechowywanie biżuterii to nie tylko kwestia estetyki czy organizacji. To również troska o jej dalszą wartość użytkową. Niewłaściwe przechowywanie biżuterii powoduje jej czernienie, matowienie, a nawet zniszczenie. Idealnym rozwiązaniem jest jej trzymanie w suchym, ciemnym miejscu o ograniczonym dostępie tlenu np. w szufladzie. Poniżej kilka inspiracji jak przechowywać biżuterię w szufladzie

Pojemnik na biżuterię do szuflady 

Gotowe wkłady do szuflady to obok szkatułki z przegródkami, niewątpliwie najlepsze miejsce do przechowywania biżuterii i innych modowych dodatków, takich jak zegarki czy spinki. Pojemniki nie tylko chronią nasze „błyskotki”, ale również właściwie je eksponują. Swoim wyglądem przypominają te, które możemy zobaczyć w ekskluzywnych sklepach jubilerskich. Nic więc dziwnego, że takie rozwiązanie jest tak chętnie wybierane przez większość Pań. 

pojemik na biżuterię wkład

Do wyboru mamy pudełka pojedyncze, podwójne bądź potrójne. Dzięki stylowym kolorom i różnym wielkościom z łatwością możemy dostosować wkład do naszych indywidualnych potrzeb. Liczne przegródki zmieszczą nie tylko klasyczną biżuterię, ale również bransoletki, naszyjniki, pierścionki, kolczyki, czy zegarki. 


przechowywanie biżuterii w szufladzie

W przypadku pojemników na biżuterię Stackers mamy możliwość tworzenia własnych zestawów poprzez komponowanie ich ze sobą. Poszczególne części dopasowują się do siebie, ponieważ posiadają charakterystyczną budowę ułatwiającą łącznie poszczególnych elementów. 

wkład do szuflady

Ciekawym rozwiązaniem jest pudełko na okulary. Stackers oferuje pudełko wykonane z takiego samego materiału jak wkłady do szuflad. Dzięki temu możemy stworzyć idealne miejsce do przechowywania różnych drobiazgów i akcesoriów w szufladzie. 


Szkatułka na biżuterię do szuflady 

Szkatułki w zależności od modelu wyposażone są w lusterka, a wieczko posiada zabezpieczenie przed opadaniem. Podobnie jak pojemniki na biżuterię do szuflady szkatułka posiada schowki na pierścionki, kolczyki czy naszyjniki. Bez problemu możemy również przechowywać w niej zegarki czy bransoletki. Wnętrze wyścielane jest miękkim pluszowym materiałem, który jest tak delikatny, że nie rysuje biżuterii. 


Szkatułki sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zastosowania klasycznych pojemników na biżuterię do szuflady. Powodów może być kilka — zbyt mało miejsca w szufladzie, mała ilość biżuterii bądź chęć zapewnienia większego bezpieczeństwa. Szkatułki zabezpieczone są dodatkowym zapięcie, co ogranicza dostęp dla małych dzieci. Poza tym są poręczne, zgrabne i zajmują mało miejsca. Można je bez problemu zabrać w podróż. Szkatułki będą się pięknie prezentowały w sypialni, a do tego mają praktyczne zastosowanie. Idealnie sprawdzą się jako prezent. 


Szklane pudełka do szuflady 

Dużą popularnością cieszą się pudełka na biżuterię Stackers, które są wykonane z różnobarwnego szkła — przezroczystego, lustrzanego czy barwionego na pastelowe kolory. Szkło połączone jest ze sobą za pomocą metalowej ramki w miedziano-różowym kolorze, co daje bardzo ciekawy i oryginalny efekt.  


Przezroczysta szkatułka na biżuterię będzie idealnie prezentować się jako wypełnienie szuflady czy samodzielna dekoracja na komodzie w sypialni. Biżuteria jest doskonale widoczna, a jednocześnie zabezpieczona przed działaniem czynników zewnętrznych powodujących jej niszczenie. Pudełka dostępne są jako pudełka pojedyncze, podwójne lub potrójne, w różnych opcjach wielkościowych. Bez problemu wybierzemy te, które będzie najlepiej odpowiadało naszym oczekiwaniom i potrzebom.