hurtownia kwiatów sztucznych
 

Od roku przebywanie na zewnątrz jest mocno utrudnione ze względu na panującą na świecie sytuację. Pozostaje nam spędzanie czasu w domu, a to szybko może stać się niewygodne. Pomysły remontu czy zmiany ustawienia mebli to dosyć inwazyjne kwestie, ale przecież można nadać znajomemu wnętrzu nowego wymiaru stosując chociażby kwiaty. Zaaranżowanie przestrzeni kwiatami i roślinami może zupełnie odmienić nasze otoczenie. I z pewnością poprawić nam nastrój! Tylko jak je zdobyć, skoro właściwie najlepiej zostać w domu?

Wielbiciele trzymania kwiatów w domu z pewnością się zgodzą, że rośliny ocieplają wnętrze i wprowadzają do niego pewną naturalną wibrację, o którą próżno się starać przy użyciu innych rozwiązań. Nie każdy lubi mieć od razu "łąkę" w mieszkaniu, ale parę bukietów w wazonach, czy nawet niewymagający wielkiej opieki kaktus, to miłe akcenty, które dają nam poczucie, że nie obcujemy w bezdusznej przestrzeni. Oczywiście mówimy tutaj o żywych kwiatach kupionych na targu czy w kwiaciarni, ale czy słusznie? Czy na pewno jedynie żywe kwiaty mogą zapewnić nam pożądany efekt? Odruchowo większość z nas przyzna prawdopodobnie, że tak, w końcu kwiaty sztuczne kojarzą się z kiczem i niską jakością. Ale tutaj bardziej odpowiednie będzie użycie czasu przeszłego - bowiem sztuczne kwiaty kojarzyły się kiedyś negatywnie. Jak każdy inny przemysł, również ten polegający na ich produkcji, znacznie rozwinął się przez lata. Dzisiaj są to fachowe wyroby, które bardzo trudno rozróżnić od żywych odpowiedników. To jednak nie wszystko, bowiem posiadają szereg cech, które w dzisiejszych czasach świadczą na ich korzyść - zwłaszcza, jeśli chcemy mieć kwiaty w domu!

  • Nie musimy martwić się ich pielęgnacją - raz kupione wystarczą na długi czas
  • Możemy ustawić je właściwie wszędzie - nie zważają na dostęp do promieni słonecznych, temperaturę czy wilgotność powietrza (Łazienka bez okna? Oczywiście!)
  • Fakt, są bezwonne, jednak równocześnie nie uczulają
  • Wybór jest naprawdę szeroki, często są to odpowiedniki roślin, które byłyby bardzo trudne w utrzymaniu (np. drzewko pomarańczowe – proszę bardzo!)

Spójrzmy na studio telewizyjne, w którym kręcony jest nasz ulubiony program - czy kwiaty, które się w nim znajdują są na pewno prawdziwe? W końcu ta sama dekoracja widnieje na naszym ekranie od długiego czasu? A co z kwiatami, które widzimy w pomieszczeniach biurowych bez dostępu do naturalnego światła? Sztuczne kwiaty są bardziej powszechne niż może się nam wydawać i nie ma w tym nic złego - jako wysoce specjalistyczne wyroby, również są formą sztuki.

 

Hurtownia kwiatów sztucznych z ponad 8000 produktów

Odwiedzając sklep internetowy hurtowni Terjan (www.terjansklep.com.pl) mamy dostęp do ponad 8000 produktów wysokiej jakości, pośród których znajdziemy nie tylko sztuczne kwiaty, ale również dodatki florystyczne czy różne akcesoria potrzebne do skomponowania cieszących oko stroików czy innego rodzaju dekoracji, jakie chcemy mieć w mieszkaniu. Hurtownia sztucznych kwiatów Terjan istnieje na rynku już ponad 20 lat, co pokazuje zarówno to, jak duże jest zapotrzebowanie na tego rodzaju wyroby, jak również świadczy o jakości usług firmy, która jest w stanie wychodzić naprzeciw potrzebom Klientów od tak długiego czasu. Jeśli zależy nam na ciekawym wystroju, a jednocześnie jesteśmy wielbicielami kwiatów, to ich sztuczne odpowiedniki są świetnym rozwiązaniem w czasie pandemii i nie tylko. Zamawiając je mamy gwarancję, że dostaniemy świetnie prezentujące się wyroby, które będziemy mogli z dużą dowolnością dostosować do naszych pomysłów aranżacyjnych. Hurtownia kwiatów sztucznych Terjan to sprawdzone miejsce, które cieszy się zaufaniem wielu Klientów, zarówno tych większych, jak i mniejszych.