odkurzacz bezprzewodowy electrolux well q6

Odkurzacz bezprzewodowy Electrolux Well Q6 to przyjemność odkurzania w Twoim domu. Dla wielu osób sprzątanie to uciążliwy obowiązek. Odkurzanie bardzo często wiąże się z koniecznością korzystania z ciężkiego urządzenia, rozwijania kabli czy wymianą worka. A przecież odkurzanie może być czynnością łatwą i przyjemną. Nowe technologie ułatwiają nam codzienność. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom odkurzacze stają się bardziej dostosowane do potrzeb przeciętnego użytkownika. Możemy to zobaczyć, chociażby na przykładzie odkurzaczy bezprzewodowych. Jednym z takich modeli jest odkurzacz bezprzewodowy Electrolux Well Q6. Sprawdźmy, jak urządzenie sprawdzi się w warunkach domowych. 

 

Bezprzewodowa precyzja

Odkurzacz Electrolux Well Q6 to odkurzacz bezprzewodowy to znaczy, że do jego zasilania niepotrzebne są żadne kable. Urządzenie zasilane jest specjalną baterią, którą należy co jakiś czas ładować. Ładowarka znajduje się w zestawie. Czas ładowania to około 4,5 godziny.

Odkurzacz może pracować w dwóch trybach prędkości. Pierwszy tryb pozwala na pracę do około 40 minut. Drogi w większą mocą ssącą, gwarantuję odkurzanie przez 15-20 minut. Wszystko zależy od potrzeb użytkownika. Na czas odkurzania niewątpliwie ma wpływ również powierzchnia. 
Poręczny design

Odkurzacz jest lekki, poręczny. Pozwala na odkurzanie różnych powierzchni - dywanów, płytek, blatów kuchennych, a nawet dywaników samochodowych. Jest niezwykle uniwersalny. Można go rozmontować na mały odkurzacz ręczny, co jest szczególnym ułatwieniem, w przypadku sprzątania trudno dostępnych miejsc. Bez problemu można odkurzyć kanapę czy ulubiony fotel. W zestawie znajdują się szczotki. Długa końcówka pozwala na sprzątanie trudnych dostępnych miejsc na wysokości, na przykład różnego rodzaju gzymsów. Szczotką odkurzacza możemy manewrować w różne strony, dzięki temu możemy dotrzeć do różnych zakamarków pod stołem czy krzesłami. Ta funkcja jest niezwykle przydatna podczas odkurzania schodów. Odkurzanie może odbywać się zarówno w pionie, jak i w poziomie. Już nigdy odkurzanie pod łóżkiem nie będzie stanowiło problemu.  

To odkurzacz z podświetlaną szczotką. Szczotka posiada wbudowaną lampę, która pozwala na wychwycenie wszelkiego rodzaju zabrudzeń na powierzchni. Stają się one bardziej widoczne, dzięki temu odkurzanie jest bardziej efektywne. 

Brak konieczności stosowania worków

Odkurzacz jest bezworkowy, nie musimy kupować specjalnie worków. Wystarczy, że opróżnimy pojemnik, aby pozbyć się brudu. Zarówno sam pojemnik, jak i filtr z łatwością można umyć pod wodą. Podobnie jest z wałkiem od szczotki.

Odkurzacz posiada specjalne diody, które sygnalizują poziom naładowania baterii. Odkurzacz zajmuje bardzo niewiele miejsca. Może być przechowywany za szafą lub jakimś innym ciasnym miejscu. Dzięki specjalnej podstawie możemy go ustawić na korytarzu czy w kuchni. Zawsze będzie pod ręką, kiedy go potrzebujemy. szczotka do odkurzacza bezprzewodowego
 

Szczególnym ułatwieniem dla użytkownika jest ładowarka. Ładowanie odbywa się automatycznie. Nie musimy kontrolować czasu ładowania odkurzacza, bojąc się, że zostanie on nie w pełni naładowany bądź też przeładowany. Odkurzacz ma wbudowany czujnik ładowania. Ładowarka zostanie od razu odłączona, gdy bateria będzie już w pełni naładowana.

Zalety odkurzacza:

 • łatwość użytkowania
 • modny design
 • wielofunkcyjność
 • możliwość rozmontowanie odkurzacza na mniejsze elementy: odkurzacz bezprzewodowy w formie szczotki oraz odkurzacz ręczny
 • możliwość dostosowania prędkości odkurzania, dzięki dwóm trybom pracy
 • sprzątanie w pionie i poziomie
 • dodatkowe szczotki w zestawie
 • podświetlana szczotka
 • wskaźnik poziomu naładowania baterii
 • inteligentna ładowarka
 • prostota konserwacji urządzenia

Odkurzacz bezprzewodowy Electrolux Well Q6 z powodzeniem może zastąpić tradycyjne odkurzacz kablowe. Idealnie sprawdzi się na małych powierzchniach, w sytuacji, gdy trzeba będzie coś na szybko odkurzyć czy posprzątać.

 

* Artykuł sponsorowany we współpracy z marką Electrolux