O projektorach gwiazd słyszeliście już z pewnością nie raz. Bardzo często w kontekście problemów ze snem niemowlaka lub strachu przed ciemnością. Projektor gwiazd sprawdzi się również idealne w sytuacji, gdy rośnie nam mały miłośnik kosmicznej przestrzeni. Sprawdźmy, jak z naszymi oczekiwaniami poradzi sobie Projektor Gwiezdnego Nieba Aurelis oraz Lampa Aurelis Lunar – Lampa Księżyc.

 

Projektor Gwiezdnego Nieba Aurelis - recenzja

Gdy pierwszy raz usłyszałam o projektorze gwiezdnego nieba, podeszłam do niego bardzo sceptycznie. O taki sobie zwykły gadżet, pomyślałam. Jakie było moje zdziwienie, gdy zaczęliśmy go używać. Efekt jaki osiągnęliśmy, przeszedł nasze oczekiwania. Moje dzieci były nim zachwycone i przez pierwsze wieczory nie rozstawały się z urządzeniem na krok. To była zabawka numer jeden, choć określenie zabawka nie do końca opisuje do projektora Gwiezdnego Nieba Aurelis. Projektora mogą używać zarówno dzieci, jak i dorośli. Jest bardzo uniwersalny. 

 

projektor gwiazd Aurelis

https://aurelis.pl/produkt/projektor-gwiezdnego-nieba/

Urządzenie tworzy trójwymiarowy efekt kosmicznego nieba w oparciu o różne płaszczyzny: laserową projekcję gwiazd, trójwymiarowy, ruchomy efekt kolorowej mgławicy oraz projekcję spadających gwiazd. W ciemnym pokoju wygląda to naprawdę magicznie, ma się wrażenie, że znajdujemy się w zupełnie innej przestrzeni. Moje dzieci kładły się na łóżku i wpatrywały się w projekcję na suficie. Byłam mile zaskoczona,jak bardzo ich to fascynuje

 
Zalety Projektora Gwiezdnego Nieba:

 • trójwymiarowy efekt gwiezdnego nieba,
 • samodzielny wybór efektów projekcji
 • możliwość stworzenia magicznego klimatu w domu, pokoju
 • prostota użytkowania,
 • sterowanie pilotem,
 • wysoka jakość wykonania,
 • energooszczędne zasilanie.
 

Z kodem rabatowym: APETYT kupicie produkty z 10% zniżką


Projektor sprawdzi się idealnie jako oryginalny pomysł na prezent, za równo dla dziecka, nastolatka czy osoby dorosłej, której zależy na stworzeniu ciekawego klimatu we wnętrzu. Może być to fajny gadżet uzupełniający wystrój wnętrza. 

 

https://aurelis.pl/produkt/lampa-ksiezyc/


Lampa Aurelis Lunar – Lampa Księżyc - recenzja

Lampa Księżyc Aurelis Lunar stanowi precyzyjne odwzorowanie Księżyca. Kula posiada wgłębienia, kratery oraz wzgórza podobne do prawdziwego księżyca. Nie tylko świeci naturalnym światłem, ale posiada także wiele różnych kolorów do wyboru. Dzięki temu osiągamy bardzo fajny efekt.Urządzenie jest bezprzewodowe, ładuje się je za pomocą kabla z zestawu. Producent podaje, że świeci około 6 godzin na jednym naładowaniu, więc tak naprawdę większość nocy. U nas jeszcze nie świeciła tak długo, moje dzieci są na tyle duże, że nie boją się ciemności. Włączamy lampę za pomocą pilota. Zmiana kolorów możliwa jest również za pomocą pilota lub przez dotyk.  

 
Zalety Lampy Księżyc:

 • zmiana kolorów, dużo opcji do wyboru
 • tworzenie fajnego klimatu w domu,
 • sterowany pilotem,
 • wgłębienia odzwierciedlające prawdziwy księżyc,
 • bezprzewodowość,
 • większe bezpieczeństwo, nie trzeba podłączać kabla do gniazdka,
 • idealny pomysł na oryginalny prezent.

Oba produkty spełniły nasze oczekiwania i zostaną z nami na dłużej. Lampka sprawdza się idealnie jako ciekawy elementy wystroju pokoju mojej córki oraz jako lampka nocna. A projektor? Cóż. Projektor Gwiezdnego Nieba Aurelis to prawdziwa rewelacja. Umila nam długie zimowe wieczory. Goście również są zachwyceni. 

 
Warto także poznać inny ciekawy projektor dla niemowlaka, jaki oferuje Tiny Love.