Mamy upragnioną wiosnę – czas, kiedy przyroda zakwita do życia, a w ogrodzie przybywa nam pracy. Nierzadko zdarza się, że mamy do wykonania robotę w trudnodostępnym miejscu. Wtedy z pomocą przychodzi 3-częściowa drabina do ogrodu ALVE. Dlaczego warto się w nią zaopatrzyć?

Drabina 3-częściowa i jej funkcje

Drabiny 3-częściowe dzięki swojej funkcjonalności zyskują popularność wśród Klientów, którzy często mają do czynienia z pracą na wysokościach, czy to w domowym zaciszu, czy w pracy zawodowej. Modele te charakteryzują się tym, że – jak sama nazwa wskazuje – składają się z 3 części, którymi można manipulować. Co to oznacza?

Z takiej konstrukcji możemy uzyskać formę drabin wolnostojących, wysuwanych lub dwóch niezależnych drabin. Sprawdzą się one nawet na nierównym podłożu, schodach, czy też właśnie w sytuacjach, kiedy to potrzebny jest zwiększony zasięg. Praktyczności dodaje im materiał, z którego zostały wykonane – aluminium powoduje to, że narzędzie pracy jest lekkie, ale i solidne, odporne na warunki atmosferyczne. Należy tylko pamiętać o tym, aby odpowiednio je przechowywać, a będą nam służyć przez długie lata.

Drabiny do pracy w ogrodzie

Modele 3-częściowe idealnie sprawdzą się w warunkach ogrodowych i ogólnie outdoorowych. Ich wykonanie pozwala na łatwe, nieskomplikowane przemieszczanie się z narzędziem w rękach. Waga produktu nie oznacza jednak, że konstrukcja jest mniej stabilna – wręcz przeciwnie. Zaopatrując się w drabiny 3-częściowe ALVE możemy być pewni co do jakości jej wykonania – potwierdzają to lata gwarancji, którą producent obejmuje podane produkty. Jeśli w swoim ogrodzie mamy drzewka i krzewy, przy których co roku zbieramy owoce lub przycinamy gałęzie, przedstawione modele idealnie sprawdzą się do tego typu prac. Nie zawsze możliwe jest oparcie drabin o mocną i pewną gałąź – wtedy z pomocą przychodzi wersja alternatywna, czyli wolnostojąca drabina. Docenimy te modele również w przypadku naprawiania rynny, czy wykonywania innych prac konserwatorskich.

Należy kupować produkty tylko renomowanych marek, aby w maksymalnym stopniu zadbać o swoje bezpieczeństwo i mieć gwarancję wykonania solidnej konstrukcji, która ułatwi nam pracę w ogrodzie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu – przed dokonaniem ostatecznego wyboru, warto sprawdzić gwarancję, dopuszczalną wagę oraz wymiary drabin, aby zakup był zgodny z naszymi oczekiwaniami.