Budowa czy remont domu to zawsze duże wyzwanie, zwłaszcza, w kwestii odpowiedniego doboru gniazdek elektrycznych. Nic w tym dziwnego kontakty elektryczne stanowią nieodzowny element każdej instalacji elektrycznej niezależnie od tego, czy jest to dom jednorodzinny, czy budynek użytkowy. W sklepach znajdziemy bogaty wybór gniazdek i wszelkiego rodzaju włączników. Jednym z producentów jest Kontakt Simon. Przyjrzyjmy się bliżej jego ofercie. 
 

Simon - wiodący producent osprzętu elektroinstalacyjny

Kontakt Simon S.A. to polska firma z ponad stuletnimi doświadczeniem w zakresie produkcji osprzętu elektroinstalacyjnego. Oprócz tradycyjnych gniazdek elektrycznych produkuje łączniki, puszki podłogowe i niezbędne elementy elektroniczne. Podczas produkcji wykorzystywane są nowoczesne technologie oraz sprawdzone surowce i materiały. Wybierając tę markę, możemy być pewni, że uda się nam dowolnie skonfigurować produkty w ramach jednej serii. Wystarczy zapoznać się z opiniami kupujących, którzy cenią sobie produkty Simon. Deweloperzy oraz firmy budowlane chętnie wykorzystują produkty podczas realizacji swoich projektów. Wieloletnia obecność na rynku świadczy o wysokiej jakości oferowanego osprzętu. Firma cały czas na bieżąco rozbudowuje swój asortyment, dostosowując się do potrzeb przeciętnych użytkowników. Procesy produkcyjne również są udoskonalane, jak i zresztą same metody zarządzania. Sprzedaż prowadzona jest zarówno w Polsce, jak i za granicą, w krajach Unii Europejskiej czy Rosji.


 

Simon bogaty wybór modeli gniazdek

Kontakt Simon w swojej ofercie posiada różnorodne modele o wysokiej jakości, cechujące się wysoką estetyka i funkcjonalnością. Gniazdka muszą dobrze prezentować w pomieszczeniu. Jest to niezwykle ważne, zwłaszcza że gniazda elektryczne są inwestycją na długie lata. Nie warto na nich oszczędzać. Odpowiednio dobrane stanowią gwarancję bezpieczeństwa i wygody w użytkowaniu. Gniazdka Simon posiadają wysoki stopień ochrony IP. Wykonane są z tworzyw sztucznych o wysokiej jakości. Do wyboru mamy zarówno gniazda w wersji pojedynczej, jak i podwójnej czy potrójnej, wszystko zależy od naszych potrzeb w tym zakresie. Doskonale to widać na przykładzie oferty sklepu: https://sklep.elus.pl/gniazdka-kontakt-simon,2,411148

Bardzo ważne jest, aby gniazdka dobierać do funkcji, jaką będą pełnić oraz do rodzaju pomieszczenia, w którym zostaną zamontowane. Gniazdka Simon są pogrupowane rodzajowo, co znacznie ułatwia wybór. Możemy więc kupić gniazdka antenowe R-TV i R-TV SAT; gniazdka komputerowe RJ-45; gniazdka bryzgoszczelne; gniazdka telefonicznie RJ-11 czy gniazdka wtyczkowe z uziemieniem lub bez uziemienia. 

 

Włączniki Simon o różnych typach

Producent oferuję włączniki o różnych typach konstrukcjach oraz zastosowaniu. Możemy kupić włączniki Simon zarówno schodowe, krzyżowe, jak i jednobiegunowe. W ofercie są również przyciski dzwonka oraz przyciski żaluzjowe. Włączniki kupimy w zależności od naszych potrzeb w różnych kolorach. Bez problemu dobierzemy je do kolorystyki panującej we wnętrzu. A to wszystko w przystępnej cenie, nienadwyrężającej rodzinnego budżetu.