Oprogramowanie to nie tylko w branży IT ¾ sukcesu i trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek poważne prace projektowe – czy to w usługach architektonicznych czy inżynieryjnych – bez wsparcia ze strony odpowiednich aplikacji. Również osoby zajmujące się zawodowo projektowaniem, planowaniem, zamawianiem, tworzeniem oraz konserwowaniem i serwisowaniem układów chłodniczych – mogą bardzo wiele zyskać na wielozadaniowej platformie skierowanej do specjalistów – Proclub. 
 

Korzyści, jakie oferuje Proclub

Bardzo wysoką funkcjonalność Proclub osiąga między innymi dzięki temu, że można zyskać do niego dostęp zupełnie darmowo – po zarejestrowaniu się na stronie Panasonicproclub.com. Dodatkowo, dzięki temu, że platforma dostępna jest online, każdy użytkownik po zakończeniu rejestracji może korzystać ze wszystkich funkcjonalności, jakie przygotowano dla niego. Można w każdym miejscu z dostępem do internetu, z pomocą tabletu lub smartfona albo komputera stacjonarnego czy laptopa zalogować się i natychmiast wprowadzić nowe informacje lub przejrzeć bazę zapisanych dokumentów i projektów. Profesjonaliści, którzy zajmują się konfigurowaniem i budowaniem oraz serwisowaniem układów chłodzących wykorzystują Proclub nawet do wydruku firmowych dokumentów, ofert, ulotek i broszur, które następnie trafiają do ich potencjalnych klientów jako materiały handlowe i promocyjne. To jednak tylko wierzchołek funkcji, które gwarantuje ta platforma.

Rozliczne funkcje na platformie Proclub

Wydruk katalogów czy broszur z firmowym logo to tylko wstęp do tego, co umożliwia platforma przygotowana przez profesjonalistów z Panasonic heating & cooling solutions dla innych profesjonalistów oraz klientów indywidualnych.

Po zalogowaniu się na stronie Proclub użytkownik ma także inne przydatne możliwości, takie jak chociażby:

  • pobranie najnowszych programów dla inżynierów i projektantów;
  • obliczanie parametrów dla rozmaitych urządzeń i systemów klimatycznych, chillerów, konwektorów itp.;
  • dostęp do dokumentacji technicznej urządzeń;
  • pobieranie atestów, aprobat technicznych i certyfikatów;
  • dostęp do wszystkich aktualizowanych na bieżąco instrukcji serwisowych i wytycznych producenta;
  • najszybszy dostęp do aktualizacji i nowości;
  • zapisy na szkolenia;
  • porady dotyczące konkretnych procedur podejmowanych przy różnych kodach błędów.

Chociaż platforma przygotowana została na początku z myślą wyłącznie o inżynierach i projektantach, to dzisiaj Proclub jest także wyposażony w funkcje i dodatki przydatne dla zwykłego klienta indywidualnego. Dzięki modułowi “Mój dom” można bardzo szybko uzyskać dostęp do kalkulatorów - poziomu hałasu, zapotrzebowania na ogrzewanie, klimakonwektorów itp.


* Artykuł sponsorowany