Zastanawiasz się, co kupić na urodziny dla niej - swojej koleżance, przyjaciółce, żonie, mamie czy babci? Brakuje Ci pomysłu na prezent? Mamy dla Ciebie oryginalną propozycję prezentową, która zaskoczy osobę obdarowaną. Dyfuzor do aromaterapii Aromatly Aqua. To ciekawy i niebanalny prezent na urodziny dla niej, który posiada wiele aspektów praktycznych. 
 

Prezent dla zabieganej

Wiele osób czuje się przytłuczone codziennymi obowiązkami i tempem życia. Często brakuje nam czasu dla siebie czy bliskich. To rodzi napięcie, frustrację czy żal. Musimy wtedy zatrzymać się, choć na chwilę i spojrzeć na swoje życie zupełnie z innej perspektywy. Niezwykle pomocna jest w tym aromatoterapia. Aromaterapia wykorzystuję naturalną moc tkwiącą w olejkach eterycznych, pozyskanych z różnych części roślin: kwiatów, liści, łodyg czy korzeni. W zależności od rodzaju olejki posiadają właściwości antyseptyczne, orzeźwiające, niektóre poprawiają nastrój, pobudzają do działania, wzmagają koncentrację, inne działają antydepresyjnie, odprężając i łagodząc napięcia. Jeszcze inne są afrodyzjakami, łagodzą różne bóle czy ułatwiają zasypianie po stresującym dniu. Dyfuzor Aromatly Aqua to idealny prezent na urodziny dla niej, gdy wiemy, że osoba obdarowana potrzebuję odrobiny relaksu, wyciszenia.


Prezent na urodziny pełen emocji

Nie od dziś wiadomo, że zapachy wpływają na nasze emocje i samopoczucie. Wiele osób sięga po substancje zapachowe, aby poprawić sobie nastrój i odświeżyć wnętrze. Olejki eteryczne pozyskiwane z różnych roślin zaskakują bogactwem zapachów, a co najważniejsze są naturalne, więc nie zawierają szkodliwych substancji dla zdrowia. Możemy cieszyć się pięknym zapachem w domu bez obawy o zdrowie naszych bliskich. Dzięki dyfuzorowi piękny zapach będzie równomiernie rozprowadzany po całym wnętrzu. 
 


Pomocny przy przeziębieniu

Wiele prezentów jest niepraktycznych i tak naprawdę bezużytecznych. Gadżety szybko się nudzą i lądują zapomniane na dnie szuflady. Z dyfuzorem Aromatly Aqua jest inaczej. To niezwykle praktyczny prezent o różnych zastosowaniach. Może być stosowany nie tylko przy aromaterapii, ale również wtedy gdy jesteśmy chorzy. Dyfuzor skutecznie nawilży suche powietrze w okresie grzewczym, ułatwiając oddychanie. A inhalacje z zastosowaniem olejku miętowego, sosnowego, lawendowego czy tymiankowego, pomogą udrożnić zatkany nos oraz ułatwią spływanie gęstej wydzieliny. Dyfuzor idealnie sprawdzi się zarówno u osób dorosłych, jak i wtedy gdy w domu są małe dzieci. 
 

Nie tylko dyfuzor

Dyfuzor Aromatly Aqua to również nastrojowa lampka. Urządzenie może być stosowane niezależnie od tego czy pracuje, jako dyfuzor, czy nie. Ciepłe światło delikatnie rozświetli wnętrze, nadając mu tajemniczości. Lampkę możemy wykorzystywać w przeróżnych sytuacjach. Również w pokoju dziecka, gdy maluszek boi się jeszcze spać samodzielnie w pokoju lub gdy zwyczajnie potrzebujemy oświetlić drogę do łazienki. Dyfuzor Aromatly Aqua świeci w kilku kolorach, co jeszcze bardziej zwiększa atrakcyjność prezentu i czyni go wyjątkowym. 
 Kod rabatowy do Aromatly Z kodem rabatowym "APETYT" kupicie dyfuzor oraz olejki z 15% zniżką* (LINK)

Podsumowując, dlaczego warto wybrać Dyfuzor Aromatly Aqua na prezent na urodziny dla niej:
  • jest niezastąpiony podczas aromatoterapii,
  • poprawia samopoczucie, działa energetycznie,
  • pomaga skutecznie zrelaksować się, odstresować po ciężkim dniu,
  • można stosować w nim olejki eteryczne polskiej marki Aromatly, które są w 100% naturalne,
  • wprowadza piękny zapach do wnętrza, nie potrzebujemy już dodatkowych odświeżaczy powietrza,
  • ułatwia zasypianie, wystarczy, że użyjemy olejku lawendowego,
  • nawilża powietrze,
  • jest pomocny w walce z różnymi dolegliwościami: bólem głowy, bezsennością,
  • stanowi designerski dodatek do wnętrza,
  • może służyć jako lampka nocna.

*w momencie publikacji postu ceny są obniżone ze względu na trwającą promocję, kody promocyjne nie są aktywne. 

* Artykuł sponsorowany we współpracy z aromatly.pl