Stanowią ciekawe uzupełnienie wnętrza, a dodatkowo – są niezwykle funkcjonalne. Stoliki kawowe cieszą się wciąż rosnącą popularnością, a nas ten trend wcale nie dziwi! Doskonale sprawdzają się w salonie, jednak dedykowane są także innym pomieszczeniom. Jakim? Przeczytaj ten artykuł i przekonaj się, jakie masz możliwości!  

Stoliki kawowe – funkcjonalne meble o wielu zaletach

Stoliki kawowe to niepozorne meble o wielu zaletach. Nierzadko zdają się zawadzać, zwłaszcza w małych wnętrzach, tymczasem to właśnie one decydują o funkcjonalności pomieszczeń i zwiększają komfort korzystania z nich. Odpowiednio dopasowane do aranżacji, sprawiają, że ta staje się kompletna. Mogą służyć zarówno wtedy, gdy odwiedzą Cię goście, jak i wówczas, gdy masz ochotę na relaks przed telewizorem. Warto zadbać, by znalazły swoje miejsce nie tylko w salonie. Czytaj dalej i sprawdź, gdzie warto je postawić! 

 


Stolik kawowy doskonale sprawdzi się w gabinecie

Jesteś na etapie urządzania gabinetu albo masz ochotę na metamorfozę wnętrza? Nie zapomnij o wydzieleniu strefy, w której będziesz mógł komfortowo rozmawiać z kontrahentami. Poza wygodnym kompletem wypoczynkowym, warto sięgnąć po stolik kawowy. W ofercie e-sklepu MATO design znajdziesz modele o nowoczesnym charakterze, jedno lub dwukolorowe. Doskonale wpiszą się w aranżację, sprawiając, że wnętrze stanie się prestiżowe.

Stolik kawowy w sypialni – czy powinien się tam znaleźć?

Zastanawiasz się, czy stolik kawowy to odpowiedni mebel do sypialni? My jesteśmy przekonani, że tak! Zwłaszcza jeśli poza łóżkiem i pojemną szafą, w tym pomieszczeniu zdecydowałeś się zaaranżować wygodny fotel typu uszak. Od teraz, czytając książkę, będziesz mógł swobodnie sięgać po gorącą herbatę albo aromatyczną kawę.

Stolik kawowy na… balkonie?

To możliwe! Zwłaszcza jeśli jesteś właścicielem zadaszonego tarasu lub balkonu. Wówczas nie musisz decydować się na modele przeznaczone do użytku zewnętrznego. Szukasz pomysłu na okazjonalną dekorację? Sięgnij po niski model PIXEL, dostępny w ofercie MATO design, a wokół niego ułóż… poduszki! Całość niech uzupełnią niewielkie, LED-owe lampki – jesteśmy przekonani, że nie tylko goście będą zachwyceni!

Stoliki kawowe możesz aranżować wszędzie tam, gdzie masz na to ochotę – domowa biblioteka, salon, pokój młodzieżowy… - pomysłów jest tyle, ilu potencjalnych użytkowników. Dzięki starannie wybranemu modelowi, każdy z nich ma szansę zostać zrealizowany.