Aranżacja nowoczesnej przestrzeni łazienkowej wymaga oryginalnych i nowoczesnych rozwiązań. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia jest wanna. Wiele osób decyduje się na wanny wolnostojące, które są dostępne w wielu wersjach i rozmiarach. Chcąc uzyskać pożądany efekt wizualny wpisujący się w obecne trendy wnętrzarskie, warto wybrać wannę wolnostojącą przyścienną, bądź wannę wolnostojącą narożną. Pozwoli to na odejście od klasycznej wanny pod zabudowę i skupienie się na wyrażeniu oryginalności łazienkowej przestrzeni.
 

Wanna wolnostojąca – pomysł na nowoczesną łazienkę

Wiele osób szuka do łazienki zupełnie nowych rozwiązań, które nie są tylko odwzorowanie klasycznych aranżacji. Inspiracją bardzo często są magazyny wnętrzarskie. Perfekcyjna łazienka wcale nie musi jednak pozostawać tylko w sferze marzeń. Można zaprojektować ją samodzielnie na podstawie własnych potrzeb i upodobań estetycznych. Wanna pod zabudowę w klasycznym wydaniu nie prezentuje się tak efektownie, jak wanna wolnostojąca. Dzięki niej nadamy przestrzeni zupełnie innego, niecodziennego wyglądu. Perfekcyjny wygląd, idealna forma oraz doskonała jakość wykonania, zachwyci każdego. W połączeniu z dobrej jakości armaturą i ceramiką stworzymy wyjątkowe miejsce, jedyne w swoim rodzaju. 
 

Wanna wolnostojąca – luksus dla każdego

Wanny wolnostojące cieszą się niezwykłą popularnością wśród właścicieli mieszkań remontujących czy co dopiero wykańczających swoje nowe mieszkania. Ten model wanny kojarzony jest z niebywałą elegancją i luksusem, bardzo często zarezerwowanym dla salonów SPA. Wbrew ogólnym opiniom może być zamontowana nie tylko w dużych pomieszczeniach, ale również w łazience cechującej się małym metrażem. Wszytko zależy do odpowiedniej aranżacji i koncepcji. Wanna wolnostojąca jest niezwykle uniwersalna. W zależności od modelu będzie pasowała do nowoczesnej łazienki, jak i tej urządzonej na styl klasyczny. Montaż takiej wanny jest również bardzo łatwy. Wanna nie wymaga zabudowy, przez co instalacja nie jest tak pracochłonna. Wystarczy tak naprawdę postawić wannę w wybranym miejscu i podłączyć całą hydraulikę.

Jedna wanna wiele możliwości

Wanna wolnostojąca nie tylko znacznie uatrakcyjnia pomieszczenie, podnosząc jego wartość estetyczną, ale również ma liczne właściwości funkcjonalne. Jest niezwykle wygodna i pozwala na komfortową kąpiel niczym z salonu urody. Model dostępny jest w wielu odsłonach. W sklepie corciano.pl znajdziemy szeroką ofertę wanien wolnostojących, w różnych kształtach oraz rozmiarach wykonanych w całości z akrylu wzmocnionego włóknami szklanymi, oraz żywicą. Dostępne są wanny wolnostojące przyścienne, owalne, prostokątne, kwadratowe czy wanny wolnostojące o wymiarach 170 × 80 cm, czy 170 × 75 cm. Materiały użyte do produkcji wanien w sklepie są odporne na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych tj. nacisk wody, pęknięcia czy na rdzę. Użytkując wannę zgodnie z zaleceniem producenta oraz właściwie ją konserwując, możemy być pewni, że posłuży nam przez długi czas.