Polerki pneumatyczne, to wysokiej jakości urządzenia dzięki, którym możliwe jest szybkie i precyzyjne polerowanie różnych powierzchni. Wiertarki, to urządzenia, którego podstawowym zadaniem jest wiercenie otworów w różnych materiałach. Czy kierować się przy wyborze tego typu urządzeń? Sprawdź w naszym artykule! 

Polerki pneumatyczne — skuteczne i niezastąpione

Jak już wspomnieliśmy we wstępie polerki pneumatyczne to urządzenia, których zadaniem jest polerowanie powierzchni. Najlepsze robią to precyzyjnie i szybko. Gdzie najczęściej używane są polerki pneumatyczne? Korzysta z nich wiele branż, ale obecnie najczęściej spotkasz je w warsztatach samochodowych, warsztatach blacharskich, lakierniach oraz przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją mebli. Polerka pneumatyczna pomaga łatwiej dostać się do trudno dostępnych miejsc. Jest łatwa do przenoszenia i lekka.  Urządzenie powinna cechować mocna konstrukcja i odporność na uderzenia. Jaką polerkę pneumatyczną wybrać? Urządzenia tego typu  powinny być wydajne oraz ergonomiczne. Na rynku znajdziesz wiele urządzeń od różnych producentów, ale my polecamy narzędzia M7. Dlaczego? Czytaj dalej!

Wiertarki do warsztatu — postaw na jakość!

Wiertarka to narzędzie, które służy do wiercenia i wkręcania i jest niezbędna w każdym warsztacie. Wysokiej jakości wiertarka pozwoli na pracę w najróżniejszych materiałach. Najczęściej spotkasz wiertarki akumulatorowe, sieciowe oraz pneumatyczne. My oprócz typowych i znanych wiertarek polecamy wiertarki kątowe. Dlaczego warto zainwestować w jej zakup? Wiertarki kątowe są powszechnie stosowane przez stolarzy, monterów, budowlańców czy domowych majsterkowiczów. W zależności od rodzaju wiertła i mocy wiertarki można używać ich do wiercenia otworów w drewnie, betonie, metalu, tworzywach sztucznych i wielu innych materiałach. Są używane przede wszystkim w ciasnych i bardzo trudno dostępnych miejscach, gdzie zwykłą wiertarką nie ma jak się dostać.

Polerki i wiertarki — postaw na narzędzia M7

Jeżeli jesteś na etapie poszukiwania wysokiej jakości polerki pneumatycznej lub wiertarki kątowej polecamy sprawdzić asortyment firmy M7. Narzędzia M7 to wysokowydajny i innowacyjny sprzęt. Od urządzeń innych producentów są lżejsze cichsze i mocniejsze. Firma M7 słynie również z produkcji urządzeń, które rzadko się psują i nadają się do pracy w najtrudniejszych warunkach. Warto mieć je na wyposażeniu każdego warsztatu lub w domowej skrzynce narzędziowej.