Wesela w plenerze cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród młodych par. Przyjęcie w drewnianej jurcie, namiocie albo zaadaptowanej stodole są obecnie organizowane nie tylko w stylu boho. Dzięki elastycznym neonom LED popularne wśród przyszłych małżonków miejsca w prosty sposób zyskują modny i oryginalny charakter. Niezależnie, czy zajmujesz się dekoracją okolicznościową zawodowo, czy organizujesz własne przyjęcie, zobacz, jak wykorzystać nowoczesne oświetlenie w gotowych aranżacjach zewnętrznych.

Na czym polega wyjątkowość elastycznych neonów LED?

Neony LED w zewnętrznych dekoracjach weselnych przeżywają prawdziwy renesans. Nic dziwnego, że są przyczyną sporów. Mają swoich zwolenników i przeciwników. Ci drudzy oświetleniu LED zarzucają tani wygląd. Tymczasem pary młode, które zdecydowały się wykorzystać elastyczne neony we własnych dekoracjach, zgodnie twierdzą, że uzyskany efekt był wart zachodu. Na czym polega wyjątkowość takich ozdób?

Neony LED stały się absolutnym hitem wśród weselnych dekoracji zewnętrznych głównie za sprawą wszechstronności wykorzystania. Materiał, z którego wytwarza się neony LED, np. takie: https://www.newled.pl/pl/c/Neon-LED-Flex/15 jest niezwykle plastyczny. Dzięki temu mogą one być dowolnie formowane i tworzyć m.in. napisy, znaki graficzne, formy i kształty.

Warto wiedzieć, że elastyczne neony LED są dostępne w szerokiej gamie kolorów. Oprócz klasycznej barwy żółtej (ciepłej) i białej (zimnej) do wyboru pozostają neony LED jedno lub wielokolorowe, np. niebieskie lub tęczowe.

Elastyczne neony LED w dekoracji. Inspiracje na modne akcenty

Niezależnie od stylu i motywu przewodniego wesela, z elastycznych neonów LED nie trzeba rezygnować. Są one uniwersalne, a dobrze wystylizowane wpiszą się w estetykę każdego przyjęcia. Są dobrze widziane w dekoracjach klasycznych, nowoczesnych, rustykalnych, a nawet retro. Świetnie prezentują się w ogrodach i współgrają z drewnem. Można po nie sięgnąć także wówczas, gdy przyjęcie jest organizowane w salach loftowych bądź industrialnych. W takiej aranżacji szczególnie dobrze będą prezentowały się neony kolorowe, jednobarwne.

Neony LED możecie uformować w Wasze inicjały, dowolny napis (np. ważne dla Was słowo lub sentencję), konkretne symbole (np. serce) albo proste grafiki, jak chociażby zakochane gołębie, bez obaw o trwałość takich ozdób. Sięgając po neony LED z ze stopniem ochrony IP67 60 diod/m macie pewność, że dekoracja będzie odpowiednia do zainstalowania na zewnątrz i odporna na zmienne warunki atmosferyczne i drobne uszkodzenia mechaniczne.