Trend na bycie bliżej natury staje się nie tylko modny, ale coraz powszechniejszy. Naturę chcemy mieć blisko domu i to niezależnie od tego czy mieszkamy w mieście, czy poza nim. To, dlatego coraz więcej osób i coraz częściej decyduje się na szklarnie ogrodowe oraz oranżerie. Gdzie jednak znaleźć szklarnie do ogrodu wysokiej jakości? 

Szklarnie ogrodowe – zawsze bliżej natury

Szklarnie i oranżerie ogrodowe to konstrukcje, które pozwalają cieszyć się bliskością natury. Przemienione w domowe warzywniaki lub zimowe ogrody zdobią posesje, a przy tym są praktycznym i ekologicznym rozwiązaniem. Z ich pomocą można zapełnić spiżarnię własnymi warzywami, owocami i ziołami. Oranżerie to natomiast doskonałe miejsce do odpoczynku i spotkań bez względu na pogodę. Takie nowoczesne modele mogą stanąć na każdej posesji. Szklarnie z Runowa proponują zarówno te małe, jak i większe metrażowo oranżerie. Szczególnie wyjątkowymi konstrukcjami są szklarnie miejskie, które ustawić można nawet na balkonie. Nie potrzebują one wiele miejsca, a wyposażone w odpowiednie akcesoria będą wydajnym warzywniakiem, który dostarczy całej rodzinie mnóstwo smaku i zabawy.


Szklarnie z Runowa – oranżerie dla każdego

Szeroki wybór w sklepie Szklarnie z Runowa sprawia, że oranżerie i szklarnie ogrodowe są konstrukcjami dla każdego. Nie wymagają trudnego i specjalistycznego montażu, związanego z wylewaniem fundamentów czy równaniem terenu. Przeznaczone do samodzielnej instalacji stanąć mogą w ogrodzie, na tarasie, balkonie. Wykonywane z wysokiej szkła hartowanego (4 mmm) są proste w pielęgnacji i utrzymaniu. Wzbogacone o aluminiowe profile mogą pochwalić się trwałością wynoszącą kilkadziesiąt lat. Szklarnie z Runowa nie zapominają też o kwestiach estetyki. Miłośnikom klasycznych rozwiązań proponują szklarnie z profilami srebrnymi, jednak wszystkie modele zamówić można w dowolnym kolorze. Dekoracja kalenicy (dodatkowe akcesoria) jest jak wisienka na torcie.

 


Szklarnie ogrodowe online – zamów zdrowie do swojego ogrodu

Szklarnie z Runowa proponują wyjątkowe konstrukcje, które zamówić można online. W ramach zakupów wybierać można pomiędzy kilkoma różnymi modelami. W ofercie dostępne są szklarnie do ogrodu z prostymi oraz ukośnymi ścianami. Najmniejsze mają ok. 6 m2, największe ponad 22 m2. Alternatywą są jeszcze mini szklarnie miejskie - modele Miccolo i Piccolo. Najmniejsze modele z tej serii liczą sobie niewiele ponad 1 m2.

Online w Szklarniach z Runowa zamówić można również oranżerie ogrodowe. Są one propozycją dla tych, którzy w ogrodzie chcą nie tylko uprawiać warzywa, można też stworzyć przyjemne miejsce do odpoczynku. Konstrukcja oranżerii pozwala na wyposażenie jej w meble oraz akcesoria sprzyjające relaksowi. Trwałe i solidne ściany będą chronić przed wiatrem, deszczem, śniegiem oraz niskimi temperaturami. Dzięki temu z oranżerii korzystać można przez cały rok.  W sezonie wiosna 2023 w Szklarniach z Runowa pojawi się kilka nowości, jednym z modeli jest szklarnia o nazwie Bora Bora - od razu można się poczuć jak na wakacjach.