Styropian to ceniony od lat materiał konstrukcyjny i izolacyjny o szerokim zastosowaniu. Szukasz wysokiej jakości styropianowych elementów do budowy domu, izolacji instalacji lub dekoracji wnętrz? W ofercie marki Styroplast znajdziesz bogaty wybór sztukaterii styropianowej i produktów przemysłowych.

Styroplast – gwarancja jakości 

Styroplast to czołowa marka wysokiej jakości sztukaterii styropianowej i innych elementów ze styropianu. Firma z siedzibą w Kielcach oferuje szeroki wybór produktów styropianowych takich jak: profile elewacyjne, listwy, gzymsy, otuliny izolacyjne i sztukateria styropianowa zewnętrzna i wewnętrzna. Najwyższa jakość wyrobów została doceniona przez ekspertów z branży. Firma Styroplast jest laureatem prestiżowej nagrody Orły Budownictwa. Dzięki wykwalifikowanym specjalistom, najlepszym materiałom oraz nowoczesnej technologii produkcyjnej wyroby marki Styroplast wyróżniają się wieloletnią trwałością oraz łatwością montażu i obróbki.

Oferta marki Styroplast

W ofercie marki znajdują się różnego rodzaju kształtki styropianowe, które dzięki świetnym właściwościom termoizolacyjnym i ochronnym znajdują zastosowanie w budownictwie, handlu i transporcie. Styropianowe kształtki marki Styroplast mogą być wykorzystane jako izolacja fundamentów przed wilgocią i utratą ciepła czy elementy konstrukcyjne budynków. Ze względu na swoją lekkość i wytrzymałość są pomocne również przy pakowaniu i transporcie delikatnych produktów – chronią je przed uszkodzeniami mechanicznymi i zniszczeniem.

Marka Styroplast oferuje również otuliny izolacyjne, które są przydatne do zabezpieczenia instalacji przed zamarzaniem i stratami ciepła.

Styroplast dba także estetyką produktów. Sztukateria styropianowa zewnętrzna i wewnętrzna tej marki wykonana została z dbałością o każdy detal. Za sprawą bogatej ornamentyki może stanowić efektowną ozdobę budynków i wnętrz urządzonych zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu.

Firma Styroplast to coś więcej niż tylko najlepsze produkty. To również indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb. Kształtki styropianowe wykonywane są na zamówienie – co umożliwia idealne dopasowanie ich wymiarów do konstrukcji budynku. Oferta firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i sklepów, hurtowni czy firm remontowo-budowlanych. Firma zapewnia wygodną współpracę, elastyczne podejście i szybkie terminy realizacji zamówień.