Właściwa zastawa stołowa to absolutna podstawa na każdych imprezach okolicznościowych. Powszechnie znany savoir vivre określa, jakie talerze, naczynia do zup warto zastosować. Porcelanowe bulionówki to jeden z najbardziej popularnych i znanych elementów, które warto wybrać, by z przyjemnością zjeść smaczną porcję zupy. Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska. Gotowi na garść praktycznych wskazówek? Ciekawi? Zaczynamy!

Porcelanowe bulionówki i ich krótka charakterystyka

Bulionówka cieszy się ogromną popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona użytkowników. To niezwykle charakterystyczne naczynie z dwoma, zgrabnymi uszami, które znajdują się po bokach. Bulionówki porcelanowe mają zazwyczaj jedno zastosowanie - służą do serwowania bulionu, barszczu, żurku i innych, dowolnie wybranych zup. Najczęściej serwowane są ze spodkiem. Użycie spodka sprawia, że niwelujemy ryzyko wylania serwowanego dania. Nic więc dziwnego, że bulionówka gości w domu, w restauracjach i we wszystkich innych miejscach, gdzie zarówno wygoda, jak również piękny design idą ze sobą w parze.

Klasyczny talerz znany jest wszystkim. Bulionówka posiada ogromne znaczenie w całej estetyce zastawy. Jej unikalna pojemność, która zazwyczaj wynosi 400 ml, zachęca do zapoznania się z serwowanym menu.

Bulionówka pozwala zaserwować optymalną ilość zupy. Właściwa ilość rosołu, która mieści się w naczyniu, pozwala na poznanie aromatu, smaku wywaru, z jednoczesnym przygotowaniem do drugiego dania i deseru. Bulionówki są także na tyle pojemne, że każdy miłośnik zup zostanie w pełni usatysfakcjonowany.

Jeden z najpopularniejszych modeli bulionówek w ofercie polskiego producenta Porcelana Karolina, model Castel

Bulionówka zwykle wykonana jest z wysokiej klasy porcelany. To produkty, które można myć w zmywarce, co jest ich dużym atutem. Co więcej, wysokiej klasy porcelana jest odporna na stłuczenia, zarysowania, odpryski, jeśli używany do mycia łagodnych detergentów a z całą zastawą stołową obchodzimy się z należytym pietyzmem.

Jeśli chcesz wzbogacić domową czy restauracyjną zastawę o bulionówki warto wybrać ofertę polskich producentów porcelany. O tym dlaczego polska porcelana jest ceniona na świecie można przeczytać w artykule zamieszczonym na serwisie o2.pl.

Bulionówki z porcelany - postaw na najwyższą jakość

Na obiad, zaproszonych gości z całą pewnością zachwycą bulionówki wykonane z z najwyższej klasy porcelany. Jakość naczynia posiada wysokie znaczenie w finalnym smaku konsumowanych dań. Bulionówka i porcelana to wyjątkowo udane zestawienie. Nie chodzi tylko o fakt, że bulionówka perfekcyjnie prezentuje się na stole. Porcelana, jej delikatność sprawiają, że bulionówka oddaje zapach, aromat, ciepło, zachęcając do konsumpcji bulionu czy innej, dowolnie wybranej zupy. Bulionówka i wysokiej klasy porcelana to połączenie powalające na szerokie zastosowanie. Naczynia ze spodkiem możemy użyć także do serwowania niezwykle popularnych w ostatnim czasie kremów.

Bulionówki porcelanowe - szeroka różnorodność wyboru

Bulionówka to znane naczynie. Nic więc dziwnego, że wśród asortymentu wielu sklepów możemy wybrać modele, które wpisują się w nasze indywidualne upodobania. Począwszy od wersji klasycznych, gładkich, w kolorze bieli, aż po modele wykonane z pięknymi zdobieniami. Bulionówki to szeroka linia produktów o różnorodnym designie. Możemy wybierać pośród pojedynczych sztuk, jak również całych kompletów.

Bulionówka występuję także w różnych rozmiarach. Najbardziej standardowa jest pojemność 400 ml. W ofercie sklepów możemy odnaleźć jednak szeroki wachlarz bardzo wielu różnorodnych modeli. Najczęściej w ofercie odnaleźć można pojemność 300- 400 ml. Wybór zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji i upodobań każdego użytkownika. Informacje na temat pojemności znajdziemy w oznaczeniach zamieszczonych od producenta.

Eleganckie bulionówki - zadbaj o piękny wystrój stołu każdego dnia

Bulionówka to nieodłączny element pięknej zastawy stołowej. Odgrywa ona ogromne znacznie w całej kulturze jedzenia i jego serwowania. Nic więc dziwnego, że bulionówka gości w każdej renomowanej restauracji. Wybierz dla siebie wyjątkowe sztuki, stwórz wymarzony zestaw dopasowany do pozostałych elementów zastawy stołowej, i cieszą się z pięknego wyglądu swojego stołu każdego dnia. Bulionówka to absolutny must have!

 #materiałsponsorowany