Szukasz narzędzi w sklepie online lub stacjonarnym? Zastanawiasz się, jak wybrać te najlepsze? Każdy producent zachwala swój produkt. Możesz posiłkować się opiniami innych użytkowników w internecie, ale nigdy nie masz pewności, czy są prawdziwe. Podpowiadamy, jak wybrać narzędzia wysokiej jakości.

Nikt nie lubi wyrzucać pieniędzy w błoto, a rozczarowanie po sprzęcie, który miał służyć latami, a zepsuł się po kilku użyciach, zna chyba każdy. Jak nie dopuszczać do takich sytuacji? Jak rozpoznać narzędzia naprawdę wysokiej jakości? Jak weryfikować opinie w internecie? Wspólnie znajdziemy odpowiedzi na te pytania!

Opinie w internecie – jak rozpoznać te fałszywe?

Kupując nowy sprzęt, często kierujemy się opiniami produktów wystawionymi przez klientów. Problem w tym, że czasem takie oceny są wystawiane nie przez prawdziwych użytkowników, a przez osoby, którym zapłacono za napisanie kilku pozytywnych słów o danym przedmiocie. 

Jak rozpoznać fałszywe opinie? Jeśli opinia przypomina opis produktu: wymienia jego cechy, napisana jest długimi, „okrągłymi” zdaniami i jest bardzo rozbudowana, powinna Ci się zapalić czerwona lampka. Współcześnie ludzie są zabiegani i wystawiając pozytywne opinie, raczej w kilku słowach opisują, dlaczego są zadowoleni. Nie mają czasu na pisanie rozbudowanych elaboratów, czy polecanie dodatkowych akcesoriów do produktów, takich jak akcesoria do narzędzi pneumatycznych. W niektórych sklepach internetowych funkcjonuje system weryfikacji opinii, dzięki czemu swoje oceny mogą wystawiać jedynie klienci, którzy faktycznie kupili dany produkt.

Jeśli czytasz opinie zamieszczane na grupach tematycznych w mediach społecznościowych, możesz sprawdzić, czy wystawiane są z prawdziwych czy fałszywych kont. Te drugie rozpoznasz po braku znajomych oraz po tym, że nie ma śladów po innej działalności w serwisie społecznościowym.

Narzędzia pneumatyczne Mighty Seven – postaw na produkty renomowanej marki

Renomowani producenci narzędzi nie tylko cieszą się dobrymi opiniami wśród użytkowników, ale również mogą pochwalić się długą obecnością na rynku. Wciąż poszerzają swój asortyment, ponieważ zadowoleni klienci wracają do nich po więcej, np. po akcesoria do narzędzi pneumatycznych. 

Dobre narzędzia rozpoznasz również po gwarancji, jaką daje na nie producent. Narzędzia pneumatyczne Mighty Seven objęte są roczną gwarancją, a ponadto serwis gwarancyjny funkcjonuje na zasadzie „door-to-door”, co oznacza, że wadliwe narzędzia są odbierane od klienta i po naprawie dostarczane mu z powrotem. Świadczy to o tym, że firma jest pewna swojego asortymentu i nie boi się dać gwarancji na swoje produkty, a w razie usterek nie zostawia użytkowników z niczym. 

 

 #materiałsponsorowany