Drewniana mapa do powieszenia na ścianę to unikatowy element aranżacyjny wnętrza, który sprawi, że salon nabierze zupełnie nowego i wyjątkowego charakteru. Niezależnie od tego czy kochasz podróże i nie wyobrażasz sobie bez nich życia, czy po prostu starasz się żyć w zgodzie z naturą, to taki dodatek do wnętrza zachwyci każdego i wspaniale ozdobi ściany salonu. Przekonaj się, dlaczego drewniana mapa świata będzie idealnym pomysłem na dekorację wnętrza. 

Unikatowa dekoracja z pomysłem na lata

Plakaty i obrazy należą do tradycyjnych sposobów dekorowania ścian. Jeżeli jednak zależy Ci na urozmaiceniu wnętrza, dodaniu mu oryginalności i dynamiczności, świeżości czy przytulności, to drewniana mapa na ścianę jest doskonałym rozwiązaniem. Nowoczesny charakter dodatku pozwalają zaaranżować wnętrze w dowolny sposób. Produkt od LosokaWood został wykonany z dbałością o każdy nawet najmniejszy detal z litego drewna, które jest materiałem trwałym oraz odpornym na uszkodzenia. Mapa dla większej trwałości i atrakcyjności jest pokryta impregnatem w różnych kolorach.

Drewniana mapa dopasowana do Twojego wnętrza

Jedną z największych zalet drewnianej mapy świata od LosokaWood jest możliwość samodzielnego skonfigurowania dekoracji. Mapa świata dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych do wyboru. Możesz wybierać spośród 20 zestawów kolorystycznych, dzięki temu znajdziesz taką opcję, która najbardziej będzie wpasowywać się w Twój gust oraz stylistykę salonu. Mapa jest dostępna w różnych rozmiarach, więc posiadana przestrzeń nie jest żadnym ograniczeniem. Możesz zdecydować się na dodatkowe elementy - pinezki do zaznaczania odwiedzonych miejsc, statki, samoloty i wiele innych, aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić mapę. Do wyboru jest również język. Nazwy mogą być umieszczone w języku polskim, angielskim, hiszpańskim, niemieckim czy nawet włoskim.

Sposób na ścianę dla pasjonata podróży

Drewniana mapa jest pomysłem na ścianę, która będzie pobudzać wyobraźnię. Jeśli kochasz podróżować i chcesz wyrazić we wnętrzu swoje zainteresowania, dobrym sposobem będzie właśnie wybór mapy świata na ścianę. W efekcie stosując tak szczególną dekorację, możesz wykreować wnętrze bardzo osobiste i wpływające na emocje. Pokaż swoim gościom i domownikom miejsca, które udało Ci się odwiedzić. Na mapie możesz umieścić nazwy stolic, stanów czy nazwy oceanów. Zaplanuj kolejną podróż, która zostanie z Tobą na zawsze. Mapa świata na ścianie nieustannie będzie Ci przypominać o tym co kochasz i co jest dla Ciebie bardzo ważne w życiu.

Dekoracja, która szybko zmieni Twoje wnętrze

Przemalowanie ścian, położenie tapety czy kamienia dekoracyjnego na ścianę w salonie wymaga zatrudnienia fachowca. Całe szczęście mapę świata zamontujesz całkowicie samodzielnie. Każda mapa zawiera w zestawie specjalne akcesoria, które pozwalają na sprawne jej zamontowanie. Papierowy szablon czy centymetr pomoże dokładnie umieścić dekorację w planowanym miejscu. A dwustronna taśma poradzi sobie również na pomalowanej nawierzchni, czy też ścianie, na której znajduje się tapeta. A jeśli znudzi Cię ozdoba, możesz ją z łatwością zdemontować, używając ciepłego powietrza ze zwykłej suszarki do włosów, która rozpuści klej.