Potężny monster truck, bolid formuły jeden oraz mnóstwo emocjonującej zabawy — to wszystko można znaleźć w jednym zestawie LEGO Technic Monster Jam Dalmation. Ten nietypowy zestaw klocków oferuje niezapomnianą rozrywkę, umożliwiając zbudowanie imponującego monster trucka lub dynamicznej wyścigówki w stylu bolidu. Dzięki wyjątkowej kombinacji kreatywności marki LEGO, dzieci i dorośli mogą cieszyć się fantastycznym doświadczeniem budowania oraz bawienia się, odkrywając świat potężnych pojazdów. 
 

Zestaw LEGO Technic Monster Jam Dalmation 42150 z pewnością zainteresuje, dzieci w wieku powyżej 7 lat, które uwielbiają konstruowanie, są pasjonatami samochodów czy fascynują się kaskaderskimi popisami. Co więcej, nawet dorosły będzie czerpał dużą przyjemność ze składania klocków.

Wartość tego zestawu nie kończy się więc na samej chwili składania. Zaletą zestawów Lego jest to, że zawierają nie tylko klocki do złożenia, ale także dostarczają wielogodzinnej rozrywki. Gotowym pojazdem można się potem bawić, improwizując skoki kaskaderskie czy inne akrobacje. Dziecko bawiąc się Lego Technic Monster Dalmation nie tylko rozwija swoje umiejętności konstrukcyjne, ale także zanurza się w fascynującym świecie monster trucków. 
 

Zestaw jest bardzo uniwersalny. Pozwala na zbudowanie z tych samych klocków dwóch różnych pojazdów – monster trucka oraz bolidu. Dzięki możliwościom przekształcenia pojazdów dzieci mogą eksperymentować z jego kształtem i kiedy tylko chcą rozpocząć zabawę zupełnie od nowa.

W zestawie oprócz pogrupowanych klocków – 244 elementów, znajdziemy również starannie opracowaną wersję instrukcji papierowej, która kieruje nas przez cały proces składania modelu krok po kroku. Jej czytelności sprawia, że nawet najmłodsi konstruktorzy nie powinni napotykać trudności podczas budowy. Instrukcja papierowa dostępna jest tylko dla monster trucka. Jeśli chcemy skonstruować bolid, musimy posłużyć się interaktywną instrukcją w formie aplikacji na telefon lub tablety. 
 


LEGO Technic Monster Jam Dalmation 42150 - wersja 1

LEGO Technic Monster Jam Dalmation 42150 - wersja 2
Podsumowując, LEGO Technic Monster Jam Dalmation dostępne jest w przystępnej cenie ok. 70 zł. Zestaw nie tylko spełni oczekiwania dziecięcych konstruktorów, ale także gwarantuje długotrwałą frajdę i kreatywną zabawę dla osób dorosłych. To doskonały pomysł na prezent dla małego miłośnika konstrukcji i ekscytujących pojazdów!
 
#materiałsponsorowany