Poszukiwanie idealnego prezentu dla przyjaciółki może być dużym wyzwaniem, mimo tego, że jest to osoba, którą bardzo dobrze znasz. Prezent powinien być spersonalizowany i dostosowany do upodobań i potrzeb danej osoby, co powoduje, że trzeba dobrze przemyśleć wybór upominku. Poznaj 5 ciekawych propozycji prezentowych dla przyjaciółki.

Perfumy

Wyjątkowy zapach to zawsze dobry pomysł na upominek, pod warunkiem że wiesz, jakie nuty zapachowe preferuje osoba, którą chcesz nim obdarować. Możesz zdecydować się na klasyczny zapach od renomowanej, znanej marki lub poszukać oryginalnego, bardziej nietuzinkowego zapachu. Ważne jest to, aby perfumy były dopasowane do gustu przyjaciółki. Do kompletu możesz dokupić balsam do ciała, mgiełkę zapachową lub inne kosmetyki.

Akcesoria do manicure

Gdy Twoja przyjaciółka lubi dbać o paznokcie i sama wykonuje manicure i pedicure, na pewno ucieszy się z akcesoriów do paznokci. Możesz wybrać dla niej zestaw pilników, narzędzia do pielęgnacji skórek, zestaw przyborników, czy przenośną suszarkę do paznokci. Do prezentu możesz dołączyć też ozdoby na paznokcie i lakiery w ulubionych kolorach przyjaciółki. Akcesoria do paznokci znajdziesz w asortymencie https://zobaczjaktanio.pl.

Kosmetyczka wypełniona ulubionymi kosmetykami

Ciekawym pomysłem na prezent może okazać się także kosmetyczka wypełniona ulubionymi kosmetykami przyjaciółki. Wybierz kosmetyczkę w ciekawym wzorze i wrzuć do niej kilka ulubionych produktów kosmetycznych przyjaciółki. Może być to krem do twarzy, serum, maska lub ulubiony podkład.

Kubek z napisem

Szukasz drobnego, ale spersonalizowanego upominku? Postaw na kubek ceramiczny z zabawną grafiką lub napisem, w którym przyjaciółka będzie mogła napić się kawy lub herbaty. To praktyczny prezent, który bez wątpienia wywoła na twarzy obdarowanej osoby szeroki uśmiech.

Wspólny wyjazd

Prezenty prezentami, ale nic tak nie ucieszy przyjaciółki, jak wspólnie spędzony czas. Możesz zorganizować weekendowy wyjazd z góry lub do SPA, wypad na całodniowe zakupy, zaprosić przyjaciółkę na kolację do restauracji lub zabrać ją do parku rozrywki, na koncert lub spektakl teatralny. Dopasuj formę aktywności do preferencji, ale także budżetu przyjaciółki, aby czuła się komfortowo. Ważne jest to, aby wspólnie spędzić czas, który na pewno zostanie w Waszej pamięci na długo. Prezenty są miłe, jednak najważniejsze jest to, aby kolekcjonować doświadczenia. 

 

 

#materiałsponsorowany