Naczynia Tefal Ingenio są idealne do każdej kuchni - wszechstronne, umożliwiające przygotowanie każdego dania. Dodatkowo posiadają nowoczesny design pasujący do współczesnych kuchni i można dzięki nim zaoszczędzić sporo miejsca w szafkach. Dowiedz się, jak bardzo możesz ułatwić sobie funkcjonowanie w kuchni dzięki serii Ingenio!

Zalety ganków i patelni Ingenio

Tefal – rodzimy producent AGD - przygotował dla swoich klientów wyjątkowe garnki i patelnie, których używanie znacznie ułatwi funkcjonowanie w kuchni i przygotowanie posiłków. Naczynia Tefal Ingenio nie tylko będą doskonale wyglądać w Twojej kuchni, ale przygotujesz dzięki nim wszystko, o czym tylko  zamarzysz. Jakie są ich zalety?

  • uniwersalność – garnki Tefal Ingenio sprawdzają się na wszystkich kuchenkach: indukcyjnych, elektrycznych, gazowych;
  • praktyczność – odpinana, uniwersalna rączka nadaje się do wszystkich naczyń z serii;
  • oszczędność miejsca – dzięki odpinanej rączce zaoszczędzisz sporo miejsca w szafce;
  • możliwość używania w piekarniku.

Mając w kuchni garnki Ingenio możesz gotować, dusić, piec, smażyć – żadna potrawa nie jest wyzwaniem dla naczyń Ingenio. Wykonane z bezpiecznych dla zdrowia materiałów garnki są też niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia.

Patelnie Tefal Ingenio to przede wszystkim duży wybór - znajdziesz tu patelnie głębokie, naleśnikowe, do jajek sadzonych, woki, grillowe i tradycyjne. Dzięki odpinanej rączce oszczędzasz miejsce, a w dodatku możesz zapiekać dania w piekarniku.

Garnki Ingenio od Tefal – doskonała jakość, przystępne ceny

Wybierając garnki Ingenio znacznie ułatwiasz sobie funkcjonowanie w kuchni. Ich wszechstronność pozwala na przygotowanie bardzo zróżnicowanych dań kuchni całego świata. Dodatkowo mają elegancki, minimalistyczny design, który przypadnie do gustu wielu osobom. Ceny garnków i patelni z tej serii są przystępne, a korzyści z posiadania z tych wyjątkowych naczyń ogromne.

Dzięki ofercie Tefal i zawartym w niej produktom, Twoje gotowanie stanie się jeszcze prostsze! Polecamy zapoznać się także z innymi produktami marki, których obecność w kuchni sprawi, że przygotowanie posiłków nie będzie już obowiązkiem, tylko czystą przyjemnością!

 

 

 

#materiałsponsorowany